Telefon multimedialny 900 zł ( używany)

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon multimedialny 900 zł ( używany)

przez Baśka » 02 maja 2013 12:27

Mam zamiar zakupić nowy lub używany telefon za kwotę 900 zł. Szukam jak najlepszego za tą kwotę. Myślałam już nad Sony Xperia T, HTC One S oraz HTX One X. Powiedzcie,który najlepszy i czy znajdę coś lepszego jeszcze?
Baśka

Re: Telefon multimedialny 900 zł ( używany)

przez Vini » 02 maja 2013 12:54

Do 900 zł będzie ciężko dostać One X i Xperię T, chociaż to oczywiście wykonalne. Te dwa smartfony są oczywiście świetne, jeśli chcesz świetne zdjęcia i nieco lepszą żywotność baterii, bierz Xperię T. Jeśli chcesz większy ekran, fajniejszy design (chociaż to pojęcie względne) i na starcie Android Jelly Bean, to bierz One X. One S raczej odrzuć, bo nie ma go sensu zestawiać z tymi dwoma.

Jak zabraknie Ci kasy, to pomyśl nad Xperią S, bo to smartfon bardzo podobny do T, a za to sporo tańszy.
Ekspert

przez Baśka » 02 maja 2013 13:44

Tutaj znalazłam aukcje HTC one X. Co powiecie o wiarygodności i czy warto brać ?
http://allegro.pl/htc-one-x-1-5hz-4rdze ... 34001.html
Baśka

przez Karl » 02 maja 2013 13:46

Ma skazę na ramce, ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to poza tym wszystko wydaje się być ok, sprzedawca również. A czy brać, to Twoja decyzja :D
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!