SGS Advance vs. SXJ

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

SGS Advance vs. SXJ

przez monn09 » 04 maja 2013 17:15

Zastanawiam się który telefon wziąć? Samsung Galaxy S Advance czy Sony Xperia J. Telefon będzie służył mi do wchodzenia na fejsa (na internecie mi nie zależy nie przeglądam stron :p tylko ten fb) oraz smsy, rozmowy i muzyka :D Lub jeśli znacie lepsze telefony do 1000zł (oprócz Lg L9, L5 i L7) to jestem otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje :)
monn09

Re: SGS Advance vs. SXJ

przez vilantoelpla » 05 maja 2013 11:08

monn09 napisał(a):Zastanawiam się który telefon wziąć? Samsung Galaxy S Advance czy Sony Xperia J. Telefon będzie służył mi do wchodzenia na fejsa (na internecie mi nie zależy nie przeglądam stron :p tylko ten fb) oraz smsy, rozmowy i muzyka :D Lub jeśli znacie lepsze telefony do 1000zł (oprócz Lg L9, L5 i L7) to jestem otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje :)

W tej cenie dorwiesz Xperie S nawet za 850 pln lub Galaxy S2 ale Xperia S bije go na głowę ;) ma piękny ekran oraz mocny procesor więc GG,FB,Skeypa,YT wszystko ci naraz bez zamykania by śmigało a Aparat robi super zdjęcia .
Ewenutalnie HTC 8X/8S by WP8
vilantoelpla

Re: SGS Advance vs. SXJ

przez Pantsoffski » 05 maja 2013 11:45

Xperia J to raczej mało udany model, więc lepiej go nie kupuj. Popieram mojego przedmówcę, pomyśl nad Xperią S - smartfon jest praktycznie do wszystkiego, ma świetny aparat, ekran, dużo pamięci i dobrą jakość audio.
Uczestnik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!