Nowy telefon z androidem za 950zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Nowy telefon z androidem za 950zł

przez Apuq » 06 maja 2013 14:08

Chcę zakupić nowy telefon z androidem za kwotę 950 zł. Jak najlepszy w tej cenie. Co polecacie? Chcę, żeby robił dobre zdjęcia, można byłoby pograć w gry i poserfować na internecie. Najlepiej,aby ekran miał od 4" do 5". Z góry dziękuje za pomoc
Apuq

Re: Nowy telefon z androidem za 950zł

przez Klakier » 06 maja 2013 16:12

Twoje pytanie aż prosi się o jedną odpowiedź - Sony Xperia S. W smartfonie masz duży i dobry ekran, świetny aparat, dobrą wydajność oraz przystępną cenę. Na Allegro spokojnie znajdziesz egzemplarze (nówki) w Twoim budżecie.
Klakier

przez Apuq » 06 maja 2013 17:11

Jak z wytrzymałością tego smartfona ?
Apuq

przez Vini » 06 maja 2013 17:56

Wytrzymałością baterii czy obudowy? Jeśli chodzi Ci o obudowę, to podobnie jak reszta Xperii, jest ok. Nie rozleci się w rękach i powinna spokojnie wytrzymać normalne użytkowanie. Oczywiście nie licz na to, że to pancerny smartfon. Najlepiej idź do jakiegoś sklepu albo salonu operatorskiego i sam sprawdź, czy Ci ten smartfon "leży".

Z innych urządzeń możesz też obejrzeć np. Galaxy S Advance, bo jest w podobnej cenie, ale to niestety urządzenie o klasę niższe.

Poniżej masz jeszcze na zachętę test Xperii S.

Ekspert

przez Apuq » 06 maja 2013 19:23

Przeglądając internet spodobał mi się jeszcze HTC one S. Co sądzicie?
Apuq

przez Vini » 06 maja 2013 19:35

One S jest bardzo dobry, chociaż aparat i ekran w porównaniu z Xperią S są albo na równi, albo gorsze. Nie wiem też, czy dostaniesz ten smartfon w swoim budżecie, bo nówki chodzą raczej powyżej tysiaka.
Ekspert

przez apuq » 07 maja 2013 14:49

Można znaleźć jeszcze LG Swift 4x HD, co sądzicie o tym telefonie?
apuq

przez Karl » 07 maja 2013 16:10

LG Swift 4X HD to doskonały smartfon. Co prawda aparat ma gorszy, niż Xperia S (i trochę mniej pamięci), ale reszta za to powala. Dostał już aktualizację do Jelly Bean (Xperia S ciągle czeka), ma ogromny, 4.7-calowy ekran HD, dużą baterię, sporo mocniejszą wydajność (Tegra 3), no i szkiełko Gorilla Glass, które od tego soniaczowego jest jednak lepsze. Gdybym miał wybierać: Xperia S vs Swift 4X HD, brałbym LG, bez zastanowienia!
Karl

przez Apuq » 07 maja 2013 20:07

SXS zabardzo nie podoba mi się. Zastanawiam się czy dołożyć do HTC One S (S4) czy różni się on wiele od LG 4x HD? Jeżeli nie to biorę LG. :)
Apuq

przez Apuq » 07 maja 2013 21:07

Chodź można brać jeszcze SGS2 pod uwagę.
Apuq

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona