Ace 2 czy poczekać do poażdziernika ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Ace 2 czy poczekać do poażdziernika ?

przez bartassek » 12 maja 2013 12:22

To tak:
Mam zamiar kupić telefon, po długich zastanowieniach wybrałem Samsunga Galaxy Ace 2. Może jutro bym go zamawiał z neta ( http://www.redcoon.pl/shop-Alternative? ... efId=ceneo ) lecz tata mi powiedział że w październiku kończy mu się umowa (abonament) i że mógłbym wziąć telefon jaki by mu dali.
I teraz dylemat czekać prawie pół roku czy na lajcie kupować Ace 2.

Proszę o pilną pomoc, z góry dzięki :D

-za jakiś czas ma wyjść Ace 3 czyli jest możliwość żebym mógł go mieć czekając
bartassek

Re: Ace 2 czy poczekać do poażdziernika ?

przez Vini » 12 maja 2013 19:59

Witaj,

na Ace 3 jest już w zasadzie najwyższa pora (możesz o tym poczytać TU i TU). Oczywiście jest bardzo możliwe, że jeśli Samsung go zaprezentuje, to w październikowej ofercie opa będzie dostępny. Pytanie tylko, czy chcesz czekać. Zawsze jest tak, że coś nowego może się pojawić i tak można w nieskończoność.
Ekspert

Re: Ace 2 czy poczekać do października ?

przez bartassek » 12 maja 2013 20:32

No to jest każdemu chyba znane że za telefonami nikt nie nadąży... Kolega mi mówi że mam brać lecz nawet jeśli bym poczekał do końca maja/czerwca tak jak było w linkach to smartfon będzie kosztować ok. 1200 zł.. i to mnie trochę przybija...
bartassek

przez Pyrtolotolo » 12 maja 2013 20:41

Ja też radzę, że jeśli już go sobie upatrzyłeś, to po prostu kup. Cena na starcie Ace 3, będzie pewnie zaporowa i dopiero jak operatorzy wprowadzą ten smartfon do swoich ofert, to potanieje. Oczywiście prędko to nie nastąpi.
Zaawansowany

przez bartassek » 12 maja 2013 21:00

spoko, jutro miałem zamawiać (może) lecz patrze i w sklepie którym chciałem kupić telefon już go nie ma... i teraz myśle nad Ace 2 a Xperią Miro które są w mniej więcej takich samych cenach...
bartassek

przez bartassek » 12 maja 2013 21:02

bartassek napisał(a):spoko, jutro miałem zamawiać (może) lecz patrze i w sklepie którym chciałem kupić telefon już go nie ma... i teraz myśle nad Ace 2 a Xperią Miro które są w mniej więcej takich samych cenach...

oraz oba telefony mają podobne warunki...
bartassek

przez Pyrtolotolo » 12 maja 2013 21:17

Mylisz się i to bardzo, te dwa smartfony są bardzo różne. Miro to raczej budżetowy padalec, natomiast Ace 2 to fajny smartfonik ze średniej półki, zresztą sam sobie porównaj specyfikacje: http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=4559
Zaawansowany

przez bartassek » 13 maja 2013 13:30

Aha, spoko czyli Ace 2 jednak spoko ;D
bartassek

przez bartassek » 13 maja 2013 13:33

Aha czy wiesz może skąd bym mógł kupić - chodzi mi o sklep np. typu oleole.pl a nie allegro.pl ?
bartassek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona