Smartfon do gier i internetu

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do gier i internetu

przez Ciuchcia » 12 maja 2013 15:07

Witajcie

Poszukuje smartfona. Będzie służył głównie do gier i internetu.
Jeżeli chodzi o cęnę to chciałbym wydać jak najmniej.
Wymagam dobrej baterii(jeżeli to możliwe) oraz tego, żeby za 2 lata też dawał radę ( Mój Wildfire S to złom, chciałbym żeby nowy telefon był lepszy)
Ciuchcia

Re: Smartfon do gier i internetu

przez Ciuchcia » 12 maja 2013 15:10

Edit:
Myślałem nad: Sony Xperia P i T, Nokia Lumia 620 i 820, Lg L9 i HTC desire X
Ciuchcia

przez Vini » 12 maja 2013 19:55

Witaj,

Z tego co podałeś dobry jest LG Swift L9 (szczególnie, jeśli chodzi o wielkość ekranu, a to się przyda do netu, no i baterię ma super). Xperię P raczej odpuść, Desire X całkowicie wywal z rozważań. Dodaj jeszcze Xperię S, bo to w zasadzie to samo, co T, tylko ma nieznacznie gorszą specyfikację. Idealne modele można na Allegro wyhaczyć za jakieś 700-800 zł.
Ekspert

przez Ciuchcia » 12 maja 2013 22:03

Ok, dzięki za odpowiedź. Co do htc to ciągnie mnie do nich ze wzgledu. na sense.
Co z lumiami ? Jakieś inne propozycje ?
Ciuchcia

przez Karl » 12 maja 2013 22:43

W tej cenie z Windows Phone możesz chyba (z sensownych urządzeń) dostać jedynie HTC Windows Phone 8S. Smartfon fajny ale takiej Xperii S albo nawet LG Swift L9 nie dorównuje nawet do pięt.

A tak w sumie to chyba nawet nie powiedziałeś ile chcesz na smartfon wydać. Zdradź swój budżet to będzie można lepiej doradzić.
Karl

przez Ciuchcia » 13 maja 2013 14:06

No niestety własnie z budżetem jest problem. To ma być prezent urodzinowy(dla mnie).
Jedyne co wiem, to to że 1200 to zdecydowanie za dużo, 800 może być. Więc myślę że 1000 to max.
Miałem dzisiaj w rękach LG L9 - fajny, ale zbyt duży- wypada, niestety.
Ciuchcia

przez Ciuchcia » 13 maja 2013 14:46

Po namysłach, telefony rozmiarów L9 wracają do gry- sama L9 jednak nadal jest out.
Do ostatecznego porównania zostają : Sony Xperia S, Lg 4xHD i cos >800 zł.(tu pojawia się pytanie co ?)
Ciuchcia

przez Pantsless » 13 maja 2013 16:51

Jeśli masz do wyboru Xperię S i LG Swift 4X HD, to musisz się zastanowić, do czego smartfon będzie Ci potrzebny. Jeśli do zdjęć, to Xperia S będzie najlepsza, a jeśli do gier, przeglądania internetu itp., to bierz 4X HD, bo ma większy ekran i jest wydajniejszy. W Twoim budżecie chyba będzie ciężko znaleźć coś lepszego, niż te dwa urządzonka.
Zaawansowany

przez Ciuchcia » 13 maja 2013 17:11

Dobra, kwestie lepszego mam już za sobą. Potrzebuje jeszcze jakiejs opcji budżetowej.
Patrzyłem na sam galaxy s advance, sony miro i tipo, LG L5 i
Galaxy ace 2. Dodam że najważniejsze są gry i internet
Ciuchcia

przez Pantsless » 13 maja 2013 17:20

L5 odpuść, bo ma wyjątkowo wstrętny ekran (chociaż duży). Miro też raczej odpada. Możesz zastanowić się nad tipo i Galaxy mini 2. Ace 2 też fajny, ale do Galaxy S Advance mu daleko. Zresztą z tych wszystkich, które podałeś najlepszy jest S Advance.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona