Używany smartfon w granicach 500-600zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Używany smartfon w granicach 500-600zł

przez Tip-to-tail » 20 maja 2013 21:20

Witajcie serdecznie. Rozglądam się za jakimś smartfonem w granicy 500zł, nie mam pojęcia w jakich telefonach się rozglądać, ale myślałem o czymś z Windows Phone 7.8 lub WP 8. Raczej odrzucam telefony z systemem androida, po prostu mi jakoś nie podchodzi i tyle. Myślałem o Nokii Lumii 610/800, co możecie powiedzieć na ten temat? Najchętniej bym wziął 800, ale z drugiej strony może warto pomyśleć o 610 ze względu na WP 8? Jeśli macie jakieś inne propozycje telefonów lub coś w ten deseń, to walić śmiało. Telefon ma służyć głównie do słuchania muzyki i ew. przeglądania internetu, gry stawiam na którymś miejscu z rzędu, ale fajnie byłoby coś odpalić raz na jakiś czas.
Tip-to-tail

Re: Używany smartfon w granicach 500-600zł

przez Tip-to-tail » 20 maja 2013 21:22

Co myślicie także o HTC 8S?
Tip-to-tail

przez Karl » 21 maja 2013 12:53

Witaj,

Windows Phone 7.8 odpuść sobie na starcie, to przestarzały system, którego Microsoft już nie ma zamiaru aktualizować. Smartfony z 7.8 to w zasadzie żywe trupy. HTC 8S jest bardzo fajny, ma świetny wyświetlacz, więc jeśli Windows Phone 8 Ci pasuje, możesz śmiało skusić się na ten model.

A myślałeś może nad Samsungiem Galaxy Ace 2? Fajne urządzenie, które dostało nowego Androida. Urządzonko jest wydajne i ma ładny, chociaż mniejszy ekran niż 8S.
Karl

przez Tip-to-tail » 21 maja 2013 15:50

Dzięki wielkie za odpowiedź, w takim razie odpuszczę sobie WP 7.8. Samsunga GA II sobie odpuszczę, nie chcę mieć Samsunga, bo tę markę ma połowa świata, sam Android też mi jakoś niezbyt odpowiada, kumpel zaopatrzył się w telefon z WP 8 i chcę mieć podobny system operacyjny, bo dla mnie jest świetny. Już zdecydowałem, że biorę 8S - telefon niby lowendowy, ale z wyglądu dla mnie perełka mogąca konkurować z dużo droższymi modelami, parametry też wcale nie są jakieś fatalne i cena bardzo rozsądna.
Tip-to-tail

przez Karl » 21 maja 2013 16:59

To prawda, HTC 8S jest smartfonem bardzo niedocenionym. Ma fajny ekran, a to dla osoby potrzebującej urządzenia do przeglądania internetu fajny bajer. Jeśli Windows Phone 8 Ci nie przeszkadza, to bierz 8S i tyle.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!