Pojedynek gigantów Xperia T, Xperia S oraz LG 4x hd

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Pojedynek gigantów Xperia T, Xperia S oraz LG 4x hd

przez Marsjanin » 22 maja 2013 09:19

Witam, tak jak w temacie który z tej trójki będzie najlepszy Xperia T, Xperia S czy LG 4x hd? Telefon będzie używany do internet gry typu COD i oczywiście dzwonienie i sms-y. Jeśli chodzi o ceny to są zbliżone każdy z nich spokojnie można mieć za 1100 zł. Co do LG mam obawy jak z aktualizacją androida bo słyszałem że LG nie kwapi się do aktualizowania oprogramowania, no i nie wiem jak z trwałością zawsze miałem Sony Ericsson i nigdy się nie zawiodłem brat raz miał LG ale nie ma z niego przyjemnych wspomnień.
Marsjanin

Re: Pojedynek gigantów Xperia T, Xperia S oraz LG 4x hd

przez Karl » 22 maja 2013 16:11

Witaj,

LG już wypuściło Jelly Bean dla 4X HD i to pewnie ostatnia aktualizacja, jaką ten smartfon dostanie. Sony z aktualizowaniem S mocno się ociąga, ale w przyszłym miesiącu też powinien dostać JB, Xperia T to samo. Xperie T i S mają na pewno dużo lepsze aparaty, niż 4X HD. Ja gdybym miał wybierać, to bym chyba wybrał Xperię T, bo to jednak udoskonalona wersja Xperii S. LG fajny, ale ma nie najlepszy aparat.
Karl

Re: Pojedynek gigantów Xperia T, Xperia S oraz LG 4x hd

przez Taurus » 22 maja 2013 16:24

Jeśli telefon ma być do gier - bierz śmiało 4xHD. Ma procesor Nvidia Tegra 3, cudo w sam raz do gier w połączeniu z 4,7 calowym ekranem. Sam zastanawiałem się nad kupnem tego telefonu, naczytałem się dużo opinii i wszystkie raczej zgodne. A co do aktualizacji? Pożyjemy, zobaczymy...
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!