oferta orange dla firm - coś wartego uwagi?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

oferta orange dla firm - coś wartego uwagi?

przez cortezjwrz » 22 maja 2013 13:17

Witam
To tak
http://www.orange.pl/klienci_biz/telefony
przedłużam ofertę
abonamet
więcej za mniej z internetem
65 zł

I co byście polecili z tych najtańszych telefonów w proponowanej mi ofercie? Od 1 zł do 100, w porywach do tych 300 zł.
Android czy WP?
Myślałem o htc 8s, albo samsung galaxy s advance albo galaxy s 3 mini.
Generalnie to dzwonienie, pisanie, dużo neta, mało filmów. Zdjęć, filmów jakoś nie robie zbytnio. Muzyka - dorywczo, wole ipoda classica. Gry? Gta 3 raczej nie, jak coś to proste logiczne, nie wymagające za dużo ;)
Zależało by mi na nawigacji dobrej (offline?), takiej jak nokia daje, i na jak największej kompaktowości - 4 cale to max. Wolałbym nawet 3,5 cala, ale mój telefon musi mieć obowiązkowo diodę led jako latarkę - musi być i tylę ;) I generalnie fajnie jakby to był telefon w miarę wytrzymały, choć i tak planuje od razu zakup obudowy 2 częsciowej z case mate lub otterbox.
Teraz noszę nokie c3-01 dlatego nawet 4-calowce mnie przerażają...
Tak więc doradzcie - nad czym w tej ofercie warto się zastanowić? (Raczej odpada branie jakiegoś cennego, a potem sprzedaż i zakup docelowego - nie mam czasu i głowy do tego...
Z góry dziękuje za jakieś rady
pozdrawiam :)
cortezjwrz

Re: oferta orange dla firm - coś wartego uwagi?

przez Pantsoffski » 22 maja 2013 16:30

Hej,

wyczerpująco określiłeś swoje wymagania, to lubię :P Odnośnie wyboru, to sprawdziłem co Ci tam oferują. Co proponuję do wyboru (w zasadzie podobnie, jak sam sobie proponowałeś):

- HTC Windows Phone 8S - fajny i solidny smartfon z 4" ekranem i ładnym designem, jeśli Windows Phone Ci nie straszny, to możesz spróbować, wymagania Twoje spełni
- Samsung Galaxy S advance - bardzo popularne urządzenie, które jest przez Samsunga stale wspierane, nawigację możesz sobie kupić np. Automapę (abo wykupuje się w Google Play, na tydzień, chyba miesiąc albo dłużej) to jest nawigacja offline, oczywiście na początku musi z netu mapy zassać
- Nokia Lumia 720 - taki lepszy HTC 8S, ma mocniejszą baterię, trochę lepszy aparat, no ale ekran 4.3" pewnie Cię przerazi :D

Galaxy S III mini wywal, bo to praktycznie to samo co S Advance, a droższe. Ja, jako zwolennik Androida brałbym S Advance, no ale to Twój wybór.
Uczestnik

przez cortezjwrz » 22 maja 2013 21:23

I jak dobrze rozumiem, na htc może być problem z nawigacją?
Nokia nie udostępni, htc nie zrobi, a poza tym stale mało pamięci?
cortezjwrz

przez Karl » 22 maja 2013 22:56

Nokia ma tę swoją nawigację Nokia HERE Drive, która bodajże dla Lumii 720 też jest dostępna. Ale dla HTC można chyba pobrać wersję beta tej nawigacji z oficjalnego Windows Phone Marketplace, tu: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... 018fcea606
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!