smartfon do 1000 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon do 1000 zł

przez Anka :) » 30 maja 2013 20:54

Witam ostatnim czasem zastanawiam się nad kupnem smartfona. Byłam zainteresowana używaną SGS III, ale uświadomiłam sobie później, że może nie zmieścić się do kieszeni.

Więc szukam takiego, który będzie miał maksymalnie 4,5" przy maksymalnej cenie 1000 zł ;)
wtej kwestii z tego co widziałam to może być:
HTC Sensation XE.
HTC One S (s4)
SGS 2

Co polecacie jeszcze i który najlepszy?
Anka :)

Re: smartfon do 1000 zł

przez Pantsoffski » 30 maja 2013 21:15

Hej,

no tak, pojemność kieszeni to problem nie do przejścia, szczególnie w damskiej garderobie :D SGS III to doskonały smartfon, ale jeśli ma się nie zmieścić, to chyba faktycznie trzeba wybrać coś innego.

Ze smartfonów, które podałaś ja bym wybrał HTC One S, dlaczego? Bo to naprawdę kawał solidnej roboty. Nie dość, że fajnie wygląda, to ma jeszcze bardzo wydajny chipset, dostał aktualizację do najnowszego Androida (Jelly Bean).

Najgorszy z zestawienia jest chyba Sensation XE, bo nie dość, że jest mało wydajny, to na jego wsparcie nie można już raczej liczyć.

W zestawieniu można się jeszcze zastanowić nad Galaxy S II, który jednak ustępuje pod względem wydajności One S. Jeśli jednak bardzo by Ci zależało na jego designie, to można go brać.

Co jeszcze mogę zaproponować? Popatrz sobie jeszcze na Sony Xperię T, która jest jeszcze lepsza, niż One S. Ma doskonały, 4.55" ekran HD, 13 MP aparat, do tego jest tak samo wydajna, jak One S. Dodatkowo ma port na karty microSD, no i w cenie 1000 zł można wyhaczyć nawet nówkę.
Uczestnik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!