Telefon z androidem do 700zl

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon z androidem do 700zl

przez Kapitan Masełko » 01 cze 2013 18:37

Siemka.
Szukam telefonu z androidem ew. wp8. Telefon ma mi służyć do gier, muzyki itp.
Głównie na telefonie będę grał w gry różne :P 3D i 2D. Chciałbym by tel miał 1GB Ramu oraz dużo pamięci wewnętrznej
procesor 2-rdzeniowy.
Telefon jak najbardziej może być używany.
Moje propozycje:
-LG L9
-Samsung Galaxy S2

Doradźcie mi coś :P
Kapitan Masełko

Re: Telefon z androidem do 700zl

przez Karl » 01 cze 2013 20:37

Hej,

rozumiem, że używane też wchodzą w grę? Przy Twoich wymaganiach chyba najlepiej sprawdziłby się Sony Xperia S. Za 700 zeta spokojnie kupisz fona w doskonałym stanie. Ma wielki ekran HD na któym doskonale pograsz, 32 GB pamięci, aktualizację do najnowszego Andka, czego chcieć więcej? Oczywiście propozycje, które podałeś też są ok, ale do Xperii S im daleko.
Karl

przez Gość » 02 cze 2013 10:05

Dziekuje ci Karl za rade ale czy moglbys mi opisac ten tel. jakie gry na nim dzialaja czy duzo jest apek W sklepie itp.
Gość

przez Karl » 02 cze 2013 10:59

Appek jest cała masa, tzn. tyle, co na Google Play - możesz je sobie poprzeglądać tu: http://play.google.com/store

Gier jest również od groma, cała seria Gameloft'u, Angry Birds, co byś tylko nie chciał. Poluj tylko na dobry egzemplarz Xperii S na Alledrogo, a będzie z niego naprawdę zadowolony.
Karl

przez Kapitan Maselko » 02 cze 2013 14:57

Aha. Wiem ze na stronie tego marketu moge zobaczyc jakie sa appki ale wiadomo... nie wszystkie dzialaja na danym tel... a czy grafikajest dobrai czy plynnie chodzi. I takie sprawy techniczne :P do tad mialem SG Ace ale nie spelnia moim wymagan bo nwm ze bedzie potrzebna tak duza ilosc pamieci.
Kapitan Maselko

przez Pyrto » 02 cze 2013 15:43

To, że nie wszystkie będą działać jest oczywiste, ale Xperia S jest na tyle mocna i popularna, że programiści starają sie dostosowywać swoje appki pod ten fon. Nie stworzę Ci tu niestety listy aplikacji z Google Play, które będą działać, bo to niemożliwe, appek jest jakieś pół miliona. O płynność się nie martw - powtarzam Ci, że w tej cenie raczej niczego lepszego niż Xperia S nie kupisz. Taki np. Swift L9 chociaż niby fajny, to ma tylko 4 GB pamięci wewnętrznej, więc do gier się zupełnie nie nadaje (na Android Jelly Bean appki można instalować tylko w pamięci wewnętrznej, a pojedyncza gra potrafi kilka GB zajmować).
Zaawansowany

przez Kapitan Masełko » 02 cze 2013 16:59

Dziękuję wam za pomoc myśle że kupie ten smartfon. Pozdrawiam. Jak by co to będę pisał. :)
Kapitan Masełko

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!