Smartfon do 400zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 400zł

przez Erian » 02 cze 2013 19:11

Witam , wiem , że budżet jest nie duży , ponieważ to mój pierwszy smartfon . Jak na razie rozglądłem się za sony xperia tipo i htc wildefire a333 . Według was który jest lepszy ? Jeżeli uważacie , że w cenie do 400zł są jeszcze ciekawe smarfony czekam na propozycje .
Moje parametry :
System android
Płynność działanie
Wytrzymały , aby ie był za bardzo awaryjny
Jako taki aparat
To jak na razie na tyle ; )
Nowy

Re: Smartfon do 400zł

przez Karl » 02 cze 2013 20:39

Witaj!

a Samsung Galaxy mini 2? Bardzo fajna słuchaweczka o sporym potencjale. Po naszym forum krążą ploty, że sprzęt lada chwila dostanie upgrade do najnowszego Androida, Jelly Bean. Myślę, że powinieneś ten smartfon wziąć pod uwagę.

A ten HTC, to pewnie chodziło Ci o Wildfire S? Odpuść go sobie, ma bardzo słabą specyfikację i mocno odstaje od mini 2. Co do Tipo, to jego możesz rozważyć, bo w tej chwili, gdy działa pod kontrolą Android Ice Cream Sandwich, jest lepszy niż mini 2, ale jak Samsung wypuści upgrade do Jelly Bean, to będziesz żałować.
Karl

przez Erian » 03 cze 2013 06:53

Oke dzięki rozważę tego samsunga , a mam jeszcze jedno pytanie , bo nie znam się zbyt na smartfonach , więc co czynią te androidy , że jeden jest lepszy od drugiego , ktoś mógłby mi to wyjaśnić ?
Nowy

przez Karl » 03 cze 2013 10:08

Każda nowa wersja Androida jest lepiej zoptymalizowana pod względem wykorzystywania sprzętu, więc teoretycznie powinna lepiej działać na słabszym sprzęcie. Szczególnie spory przeskok był między Ice Cream Sandwich a Jelly Bean, więc dlatego zawsze tak naciskam, żeby smartfon był właśnie z JB.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!