Smartfon z Androidem jelly bean w przedziale cenowym 500-600

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon z Androidem jelly bean w przedziale cenowym 500-600

przez jajebie » 03 cze 2013 11:25

Witam, tak jak w temacie, jakie smartfon w cenie 500 do max 600 PLN z Androidem JB, po za tym wymagania jakie musi spełnić to:
- bateria musi wytrzymać 3-4 dni przy użytkowaniu takim jak trochę słuchania muzyki trochę internetu i rozmów.
- wyświetlać coś więcej niż 3,5 cala i żeby rozdzielczość też jakaś słaba nie była
- bez problemu ma sobie radzić z internetem i grami typu angry birds
- dobrze by było gdyby ramu było więcej niż 512
- obowiązkowo procek z dwoma rdzeniami
- obowiązkowo musi być dostępny w białym kolorze

No i to chyba tyle, telefon preferowałbym nowy i raczej jakaś znana marka np: Sony, Samsung czy LG
jajebie

Re: Smartfon z Androidem jelly bean w przedziale cenowym 500

przez Karl » 03 cze 2013 18:15

Witaj,

3-4 dni raczej będzie ciężkie albo wręcz niemożliwe do uzyskania w smartfonie (no chyba, że położysz go na półkę i będziesz patrzeć). Bateria w smartfonach przy normalnym użytkowaniu trzyma około 1-2 dni.

Co proponuję? A no w tej kwocie spokojnie znajdziesz Samsunga Galaxy Ace 2. Jest dostępny w białym kolorze, ma 3.8-calowy ekran, 768 MB RAM, dwurdzeniowy procek (całkiem wydajny). No i co najważniejsze, dostał aktualizację do Jelly Bean. Myślę, że w tej cenie to świetna opcja. Szczerze mówiąc nie wiem, jaki LG albo Sony mógłby równie dobrze spełniać te kryteria.
Karl

Re: Smartfon z Androidem jelly bean w przedziale cenowym 500

przez jajebie » 03 cze 2013 19:44

Wstępnie już patrzyłem galaxy ace 2 i nawet może być, nie wiem jak mi się go będzie obsługiwać bo do tych czas miałem zawsze sony ericssona, a co do baterii to w x8 to spokojnie trzymał 5 do 7 dni przy normalny użytkowaniu, teraz przy bardzo zużytej baterii trzyma 1, 2 albo 3 dni.
jajebie

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!