iPhone 4 vs ...

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

iPhone 4 vs ...

przez Kacper » 03 cze 2013 16:55

Witam ,
Przymierzam się do zakupu smartfona za około 1000 zł ( ewentualnie 1300 zł jeśli telefon jest świetny ) . Na razie moim faworytem jest iPhone 4 , ponieważ przywiązałem się do iOS-a . Zastanawiam się także czy nie kupić jakiegoś Windowsphona 8/7/7.5. Android wchodzi w grę tylko jak mi się bardzo spodoba dany telefon . Do tej pory jestem użytkownikiem Androida i irytuje mnie częste ścinanie .
Pomóżcie .
Kacper

Re: iPhone 4 vs ...

przez Karl » 03 cze 2013 18:18

Hej!

Ciężka sprawa z tym wyborem, bo nie wiem, czy preferujesz smartfon nowy, czy może być też używka. Co do Windows Phone, wybieramy tylko te w wersji 8, bo wcześniejsze to żenujące padliny, które nie dostaną już żadnej aktualizacji. Problemem Windows Phone jest też to, że ciągle dla niego brakuje aplikacji - gier mało, a jak są to często droższe, niż na inne systemy.
Karl

przez Kacper » 03 cze 2013 18:30

Wolałbym nowy , ale nie wykluczam używanego , jeśli byłby w miarę młody .
Kacper

przez Smerf » 03 cze 2013 19:50

Jeśli chcesz coś na Windows Phone, to wyboru nie ma tu jakiegoś oszałamiającego. W tej kwocie dałbyś radę kupić HTC Windows Phone 8X, który jest bardzo fajnym a przy tym designersko ładnym smartfonem, niestety kwestią dyskusyjną jest tu system operacyjny.

iPhone 4, jeśli leży Ci iOS, będzie na pewno dobrym wyborem, z którego będziesz zadowolony. Jako konkurenta w tej cenie mogę podać jedynie Samsunga Galaxy S III, HTC One X albo Sony Xperię S/T/V. Wart rozważenia jest też LG Nexus 4 oraz LG Swift 4X HD. Ale to tylko propozycje, które możesz sobie poobczajać, może któryś będzie Ci leżał.
Smerf

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!