lenovo a660 czy htc one v

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

lenovo a660 czy htc one v

przez drap » 04 cze 2013 10:13

Witam, który telefon jest lepszy >? Nowy Lenovo z chiny mozna kupic na allegro za 400zł, htc używany też ok tej ceny. Są jacyś znawcy bądź użytkownicy ?
drap

Re: lenovo a660 czy htc one v

przez Pyrtolotolo » 04 cze 2013 15:45

Witaj,

na papierze lepszy jest Lenovo, ale... ja chyba jednak wybrałbym One V. Jakoś mam mieszane uczucia co do chińszczyzny, zresztą opinie o A660 możesz trochę poczytać tu: viewtopic.php?f=50&t=482&start=20
Zaawansowany

przez drap » 04 cze 2013 19:36

a można spotkać coś lepszego w tym przedziale cenowym ? lepsze paramtery techniczne z aktualnym softem?
drap

przez Pyrtolotolo » 04 cze 2013 22:06

Chodzi Ci o kwotę do 400zł, czy ciut więcej?
Zaawansowany

przez snuffmajster » 12 cze 2013 17:42

Miałem One V - jak najbardziej polecam. Nie dość, że wygląda fajnie to jeszcze działał super. Nie mulił, nie wieszał się, aparat? Rewelka. Miałem po nim Xperię J - chowa się przy nim :/ Nawet zawalony crapem od Playa śmigał.

Opcjonalnie rozważ ZTE Grand X In.
Zaawansowany

przez SketchAndEtch » 04 lip 2013 19:50

Trochę niesprawiedliwe te opinie z "chińszczyzną". Raz, że to już nie te czasy a dwa, że Lenovo to nie jakaś "bezimienna marka".
Ich laptopy są na rynku znane już od dość dawna i mają swoich fanów (choć opinie są jak zwykle mieszane). Co do samego Telefonu to w tym przedziale cenowym samymi bebechami miażdży całą konkurencję w przedbiegach. Jeżeli chodzi o praktykę, to o ile zadobędzie się A660 od pewnego dystrybutora to nie ma się zupełnie czym obawiać i telefon śmiga jak żyletka a wytrzymały jest że można nim rowy kopać.

Po krótce: telefon dla ludzi lubiących "grzebać w swoim smartfonie" więcej niż rzeczywiście dzwonić
SketchAndEtch

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!