Tani smartfon używany 300-400zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Tani smartfon używany 300-400zł

przez poszukiwaczsmarta » 04 cze 2013 20:13

Cześć.

Szukam swojego pierwszego smartfona. Ogólnie posiadam już tableta do wszystkich mulitmediów poza domem, więc smartfon ma mi służyć wyłącznie jako telefon + przeglądacz internetu/youtuba no i jakieś niewymagające apki typu czytnik rss czy też gmail/kalendarz, evernote etc.

Jako, że moje wymagania nie są wielkie, bo nie potrzebuję super aparatu, czy gier ani nie będę oglądał filmów na smartfonie to szukam czegoś do 400zł (ale to już takie top, proszę nie pisać "dołóż jeszcze 150 i kup coś lepszego) może być używana, tylko chodzi raczej o używki do pół roku od zakupu, bo do 400zł znajdziemy prawie wszystko w wątpliwym stanie :).

Z góry dzięki za odpowiedzi. :)
poszukiwaczsmarta

Re: Tani smartfon używany 300-400zł

przez Pyrtolotolo » 04 cze 2013 22:20

Hej,

przy Twoich wymaganiach darowałbym sobie używki i kupił raczej coś nowego, co długo posłuży. W budżecie, który podałeś kupisz np. Samsunga Galaxy mini 2 albo Sony Xperię tipo. Ja osobiście preferuję Samsungi, ale to już Twoja głowa żeby sprawdzić, która słuchawka bardziej Ci leży.

Pozdro!
Zaawansowany

przez snuffmajster » 12 cze 2013 17:44

Jestem za Galaxy Mini 2. Posiadam i sobie chwalę. Może nie ma Gorilli ale nawet bez folii się jakoś strasznie nie rysuje (jeśli choć trochę dbasz, ja po 5 miesiącach mam 1 ryskę na ekranie - nie widać jej normalnie ale wiem, że tam jest :P )
Zaawansowany

przez YORGUS » 15 cze 2013 18:03

Witam, może motorola defy? jakby coś mam taka w fajnym stanie z wgranym cm7,2 procesor chodzi stabilnie na 1,3ghz 512 ramu wiec szybka, wyswietlacz 3,7cala, ma gwarancje jeszcze do stycznie polowy jakoś, brak słuchawek za 300zł jakieś. Przód w prawie idealnym stanie. jak cos to wal 512208032
YORGUS

przez snuffmajster » 16 cze 2013 11:38

Ja będę miał na sell Galaxy Mini 2 (gwarancja do stycznia 2015) bez simlocka w stanie prawie idealnym :P (jak coś snuffmajster@gmail.com)

Możesz jeszcze rozważyć Galaxy Young S6310 :) Naprawdę fajne maleństwo :)
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!