Jaki smartfon w granicach 900/1000 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartfon w granicach 900/1000 zł

przez Filip » 06 cze 2013 20:57

Witam.Niedługo zamierzam kupić jakiś smartfon w granicach 900-1000zł.Na oku mam takie telefony:
Sony Xperia L
Samsung Galaxy S II - Jako telefon bardzo mi się podoba,ale słyszałem że jest już stary i nie będzie dostawał nowych aktualizacji do nowszego Androida.Czy ten fakt warto wziąć pod uwagę ? :)
Sony Xperia P
Sony Xperia J
Samsung Galaxy S Advance
Samsung Galaxy Ace 2

Pierwsze 4 telefony mi najbardziej odpowiadają,ale nie wiem.Jak polecacie jakieś inne telefony to proszę pisać.Telefon ma mi służyć do internetu,mało do gier.Ma mieć dobry wyświetlacz,ma być wygodny.Powinin również mieć dobry aparat,na tym mi też zależy i dobra jakoś oglądania filmów.Czekam na podpowiedzi :)
Filip

Re: Jaki smartfon w granicach 900/1000 zł

przez Karl » 06 cze 2013 21:58

Witaj,

smartfon musi być nowy, czy używki też wchodzą w grę? Szczerze mówiąc podałeś spory rozstrzał urządzeń, do których niektóre w ogóle nie pasują (np. Ace 2 nie kosztuje 900 zł) :D

Jeśli chcesz przeglądać net, to tak jak mówisz, potrzebujesz świetnego ekranu, najlepiej jak największego. Ja Ci mogę polecić LG Swift L9, który ma naprawdę świetny, 4.7" ekran.
Karl

przez Filip » 07 cze 2013 16:12

Tak wiem.W zasadzie nie przepadam za telefonami firmy LG,lecz ten model na prawdę jest fajny.Jedynie co mi w nim przeszkadza to zbyt duży ekran.Musi być przedewszystkim wygodny,aby zmieścił się w kieszeni.Ale jeżeli w spodniach będziesz miał płytką kieszenń nie zmieści Ci się w nią.Więc ten telefon odpada.

Telefon oczywiście musi mieć powłokę Gorilla Glass,ponieważ telefon będzie mi służyc długo więc ekran musi być dobrej jakości.Jeszcze co do telefonów to wpadła mi w oko Nokia Lumia 800. Ale nie wiem jak jest z tym Windows Phone. Co do telefonu,który był by dla mnie lepszy.Sony Xperia L,J,S czy może Nokia albo Galaxy s 2 ?
Filip

przez Filip » 07 cze 2013 17:05

Telefon oczywiście musi być nowy :)
Filip

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!