Nokia E52 za 100zł sprawna, warto?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Nokia E52 za 100zł sprawna, warto?

przez snuffmajster » 12 cze 2013 17:27

Witam :)

Mam okazję kupić od kolegi używaną Nokię E52 z kartonikiem i akcesoriami za 100zł. Jest sprawna, jedynie obudowa wymęczona (czasem otwierał nią piwo).

Jeśli nie posiada simlocka to warto kupić? Wymieni się obudowę i powinno być ok :)

Telefon z tego co się orientuję to nie był naprawiany, działał bez zarzutu.
Zaawansowany

Re: Nokia E52 za 100zł sprawna, warto?

przez Vini » 13 cze 2013 15:53

Witaj :D

Znowu zmiana smartfona ? :) Za taką kasę warto brać, zresztą zobacz sobie jak na aukcjach chodzą E52. To nadal fajne urządzenie, chociaż to, że nie był naprawiany wcale nie jest zaletą. Czasami lepiej kupić dobrze naprawione urządzenie niż takie w którym coś się może jeszcze stać (oby nie). Jak wymienisz obudowę to pewnie sprzedasz jak by co z zyskiem.
Ekspert

przez snuffmajster » 13 cze 2013 16:11

N8 kupuje swoją drogą, ale kolega zaproponował mi kupno swojej E52. Jest z tej serii co płyta główna nie padała. Leży u niego i zawadza. Dał mi nawet MIESIĄC na sprawdzenie :)
Ostatnio edytowano 13 cze 2013 19:06 przez snuffmajster, łącznie edytowano 1 raz
Zaawansowany

przez Karl » 13 cze 2013 18:01

Daj namiary na kolegę to sam kupię i sobie sprzedam z zyskiem :P
Karl

przez snuffmajster » 13 cze 2013 18:30

Tak dobrze to ni ma :P Dolna część obudowy pod klawiaturą nie istnieje praktycznie - stępił się otwieracz do piwa :P Obudowa w stanie masakrycznym ale działa i nie ma z nią najmniejszych problemów oprócz tego, że przy dużym użytkowaniu trzyma 2 dni :)

Czyli 100zł Nokia + 40-50 zł obudowa = 140 - 150 zł także sprzedaż nie jest jakoś bardzo opłacalna :) Lepiej sobie zostawić :P

Jak chcesz coś kupić to będę miał na sell Nokię 5800 Xpress Music cały komplet w stanie bardzo dobrym bez simlocka za około 100 zł i mojego 5 miesięcznego Galaxy Mini 2 :)

(jbc wal na priv bądź snuffmajster@gmail.com)
Zaawansowany

przez ziom » 13 cze 2013 19:53

a za ile byś sprzedał Galaxy?;d
ziom

przez snuffmajster » 13 cze 2013 20:18

Za Galaxy Mini 2 zawołam 250zł + kw, opcjonalnie do drobnej negocjacji ze względu na brak ładowarki (pies zeżarł :/). Ładuje go podłączając kabelek USB do ładowarki Nikona (mniejszy prąd ładowania, bateria się dłużej ładuje ale mniej dostaje po dupie, nie zauważyłem znacznego spadku pojemności). Telefon kupiony na początku stycznia tego roku w Plusie, bez simlocka. Soft: niebrandowany, czysty Android 2.3.6. Nie unieważnia to gwarancji ;) Stan? Techniczny wzorowy, wizualny bdb + (kilka rysek, ekran ma z tego co widzę 1 malutką ryskę - widoczna pod odpowiednim kątem i oświetleniem). W komplecie dodatkowa klapka, karta 1 GB, kartonik, papiery i kabel usb.

Gdyby coś to na allegro figuruję pod nickiem: snuffmajster
Można poczyta komentarze i sprawdzić czy można mi zaufać :) Już troszkę sprzedałem :P
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!