Lumia 720 czy One X

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Lumia 720 czy One X

przez desiree » 13 cze 2013 08:09

Witam,

Proszę o "wsparcie". :) Chciałabym kupić fajny tel i zastanawiam się nad 720 czy One X.
Zależy mi na sporej pamięci,dobrym aparacie,sprawnym systemie i płynną obsługą internetu.Telefon dosłownie do wszystkiego.
Doradzicie coś?
desiree

Re: Lumia 720 czy One X

przez Karl » 13 cze 2013 12:44

Witaj,

Myślę, że HTC One X będzie mimo wszystko lepszym wyborem, skoro chcesz smartfon do wszystkiego. Na Androida jest dużo więcej dostępnych aplikacji, więc chociażby z tego względu wybrałbym X. No i w HTC masz też większy ekran, na którym fajniej się po necie surfuje. Jedyna wada X to taka sobie bateria.
Karl

przez desiree » 13 cze 2013 13:15

Tak się właśnie skłaniałam do HTC, :D
Karl a Samsung Galaxy S II plus NFC?
Kiedyś bardziej byłam obeznana w nowinkach..a teraz czas pędzi do przodu i człowiek gdzies się gubi... :(
desiree

przez Karl » 13 cze 2013 14:03

S II plus jest ogólnie gorszy, niż zwykły S, także daj sobie spokój. Zresztą, do Twoich celów najważniejszy jest duży i ładny ekran, który One X właśnie posiada.
Karl

przez desiree » 13 cze 2013 14:37

czyli zostaję przy Htc.Kiedyś chorowałam na Htc Desire ,wyszło że zostałam posiadaczką N8 ,ale mam nadzieję że będę zadowolona :)
Karl-dziękuję bardzo za pomoc.Pozdrawiam.
desiree

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!