Smartfon max 1300 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon max 1300 zł

przez Genni » 16 cze 2013 10:56

Witam. Ostatnio stoję przed wyborem smartfonu. Do wykorzystania mam maksymalnie 1300 zł, więc za taką kwotę mam już czego wymagać od telefonu. Chcę by był szybki. Nie zamulał na różnego typu grach, by zdjęcia, które będę robić były rewelacyjne. Co ważne telefon ma mi służyć przez 2 lata i ważne, by był trochę wytrzymały, posiadał Gorilla glass. Co polecacie?
Genni

Re: Smartfon max 1300 zł

przez Vini » 16 cze 2013 19:54

Witaj,

a ma być nowy czy używane też wchodzą w grę? Preferujesz jakiś konkretny system operacyjny? Może masz jakieś ulubione marki?
Ekspert

przez Genni » 17 cze 2013 15:59

Chcę abyście przedstawili dwie oferty. Pierwszą nówki, a drugą używane. Chcę telefon na androidzie ;)
Genni

przez Karl » 17 cze 2013 18:35

Witaj,

Używany: z Twoim budżetem można by spokojnie znaleźć Samsunga Galaxy S III w stanie idealnym. Smartfon jest superwydajny, ma świetne opinie i odpalisz na nim każdą grę. Również zdjęcia robione tym urządzeniem są naprawdę dobre. Jeśli jednak bardziej zależy Ci na zdjęciach rozważ Sony Xperia T, który też jest wydajny (chociaż trochę mniej, niż SGS3), no i robi jeszcze lepsze zdjęcia. W Twoim budżecie dostaniesz spokojnie nówkę.

Nowy: Tutaj mógłbyś wybrać wcześniej wspomnianą Xperię T. Jeśli chcesz coś wydajniejszego, podobnego do SGS3, ale nowego, to mógłbyś spokojnie kupić HTC One X. Smartfon jest wytrzymały (oczywiście bez przesady), ma piękny ekran, no i nic na nim nie ma prawa zamulać.
Karl

przez aramis » 18 cze 2013 15:56

Genni, myślałaś może o Samsungu S Advance? Telefon zbiera ostatnio bardzo dobre recenzje.
aramis

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!