Sony Xperia S

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Sony Xperia S

przez CzłowiekPociąg » 17 cze 2013 19:12

Witajcie,
Czy opłaca się kupić tego smarftona ? http://tablica.pl/oferta/sony-xperia-s- ... 34MyX.html
Jak oceniacie jego stan ?
Bardziej opłaca się ta xperia S czy nowy SGSA ?
CzłowiekPociąg

Re: Sony Xperia S

przez Karl » 17 cze 2013 20:19

Hej,

dobrze by było wiedzieć, kiedy koleś z ogłoszenia dokładnie kupił ten smartfon bo pisze że w 2012, ale w którym miesiącu? W grudniu a może w styczniu, to spora różnica. Ciekawe też, czy sprzedawca instalował zawsze oficjalne oprogramowanie, a może bawił się we flashowanie na własną rękę, co może unieważnić gwarancję. A co z gwarancją, niby pisze, że jest karta, ale czy gwarancja ważna?

Stan jest z tego co widać ładny, bardzo zadbany, chociaż na fotach może być wielu rysek nie widać, zresztą nie robił ich pod światło, wtedy byłoby wszystko widać idealnie.

Co do wyboru, czy Sony Xperia S czy Samsung Galaxy S Advance, to musisz najpierw powiedzieć do czego chcesz smartfona używać, do zdjęć, gier, muzyki...?
Karl

przez CzłowiekPociąg » 17 cze 2013 21:17

Zdjęcia mnie wogóle nie intetesują.Chodzi mi tu głównie o gry i internet. Muzyka ? Nie w telefonie. Odtwarzacze za 150 zl grają lepiej od jakze świetnych beats audio u Htc.
Bardzo chciał bym żeby telefon byl nowy. Cena to max 700 i bez zadnego a może 50 zl.
Czyli podsumowując gry internet i codzienne apki.
CzłowiekPociąg

przez Vini » 17 cze 2013 23:00

Ok chcesz nowy, ale w ogłoszeniu, które podałeś smartfon nie dość, że jest używany to jeszcze przekracza Twój budżet o 50 zł :D

Co do Twojego wyboru, jeśli chcesz nówkę pole popisu niestety mocno się zawęża. Szczerze mówiąc ja na Twoim miejscu starałbym się mimo wszystko upolować Xperię S albo LG Swift L9. Za kwotę 700 zł powinieneś znaleźć bardzo dobre egzemplarze, praktycznie nowe.

Jeśli jednak chcesz koniecznie nówkę nieśmiganą, to porozglądaj się np. za wspomnianym przez Ciebie na początku Galaxy S Advance, którego za 700 zeta spokojnie znajdziesz nowego. To naprawdę solidny smartfon, który sprawdzi się zarówno do gier, jak i internetu.

Zamiast Advance mogę jeszcze zaproponować Sony Xperię P, która ma fajniejszy ekran, ale za to gorszą baterię. Niestety za 700 zł ciężko będzie znaleźć nówkę.

Podsumowując: jeśli nie używany, to najlepszym wyborem będzie chyba S Advance.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!