SONY VS HTC VS SAMSUNG

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

SONY VS HTC VS SAMSUNG

przez vergil » 19 cze 2013 13:51

Witam za pare dni przedłużam umowe w play a wiec wiąże sie z tym nowy smartfon. Grzebiąc w necie i recenzjach wytypowałem 3 telefony sony xperia s Samsung Galaxy S2 plus htc one S. Wiem wiem dup* nie urywa ale nie ma zbyt dużego wyboru, poprostu takie są dostępne. Interesuje mnie żeby działał płynnie, aparat , jakość muzyki , wygoda w przeglądaniu neta. ( tutaj jest to co moge dostać http://dlafirm.play.pl/telefony/Telefony_retencja/ abonament 60 zł z pakietem internetu) maks dopłata to 450 zł tak jak w przypadku s galaxy s2 plus jest. Więcej poprostu nie moge. Jak ktoś ma 1 z tych telefonów to podzielcie sie opiniami, jakie są największze plusy minusy. Ponoć xperia nie ma możliwości włozenia karty pamieci ale ma za to 32g pamieci to i tak jest sporo. Chciałbym poprostu aby ten telefon nie zawodził mnie bo następnych 2 lat z badziewnym telefonem nie wytrzymam (tak jak to teraz sie męczyłem z htc wildfire) Z góry dziękuje
vergil

Re: SONY VS HTC VS SAMSUNG

przez Janek » 19 cze 2013 18:07

Hej,

wybór masz całkiem niezły, nie przesadzaj, że smartfony d... nie urywają, bo są fajne :D Galaxy S II Plus odpuść sobie na starcie, nie dość, że drogi, to jeszcze jest gorszy niż zwykły S II, no i ustępuje zarówno One S jak i Xperii S.

HTC One S to bardzo dobrze wykonany i wyjątkowo wydajny smartfon, poza tym ma taki sam ekran co S II Plus, ale o większej trochę rozdzielczości, więc to działa na jego plus. Wady tej słuchawki, to 16GB pamięci bez slotu na microSD.

Jeśli chciałbyś przyoszczędzić to masz tam jeszcze Galaxy S Advance. To prawie to samo, co S II Plus, tylko ma nieco mniejszy ekran i ciut gorszy aparat. A tak ogólnie to polecany smartfon, z bardzo dobrymi opiniami.

Nie ukrywam, że gdybym był na Twoim miejscu, wybrałbym Sony Xperię S. Ma najlepszy ekran (720p, 4.3"), jest wydajna (chociaż nie tak, jak One S), a aż 32GB pamięci (co prawda bez microSD, ale jeśli nie chcesz wgrywać filmów do pamięci, to spokojnie styknie). Aparat to naprawdę w tym smartfonie ekstraliga, masz tu 13MP z dobrą optyką. Smartfon poza tym dostaje aktualizację do Jelly Bean, więc ma najnowszy system.
Janek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!