UŻYWANY IPHONE 4s CZY SGS III NOWY

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

UŻYWANY IPHONE 4s CZY SGS III NOWY

przez PLS POMOZCIE SZYBKO » 20 cze 2013 14:20

Proszę pomóżcie ...
Nie wiem co mam wybrać : 4s ma ryski z boku, na tym aluminiowym paseczku : nie chce miec telefonu cegły: chcę używać go do :

*Gier
*Odtwarzania muzyki (ale na tym mi bardzo nie zależy, bo na słuchawkach słucham )
*Internetu
Ponad to zależy mi na : SZYBKOŚCI DZIAŁANIA

Bardzo proszę o szybką odpowiedź
PLS POMOZCIE SZYBKO

Re: UŻYWANY IPHONE 4s CZY SGS III NOWY

przez Karl » 20 cze 2013 14:47

To trochę zależy, czy preferujesz iOS czy Android i czy to Twój pierwszy smartfon. Jeśli chcesz bezproblemowy w obsłudze smartfon bierze iPhone 4S, jeśli chcesz mieć wiele możliwości, dużo większy ekran itp. wybieraj Samsunga Galaxy S III. Pod względem jakości dźwięku ze słuchawek obydwa urządzenia należą do ścisłej czołówki, więc nie ma co dywagować.

Ja na Twoim miejscu wybrałbym S III, dlaczego? Bo ma większy i ładniejszy ekran, więc granie i przeglądanie netu będzie na nim fajniejsze. O szybkość działania nie ma się co przejmować.
Karl

przez PLS POMOZCIE SZYBKO » 20 cze 2013 14:55

Tak tylko nie chcę mieć cegłofonu który ma 4.8'' ekran i nie idzie obsłuzyć go palcem ... mam stosunkowo małe palce także nwm... ale też ekrany : który lepszy ? :)
PLS POMOZCIE SZYBKO

przez Karl » 20 cze 2013 15:10

S III wcale nie jest cegłofonem, znam wiele kobiet z małymi dłoniami, które z powodzeniem sobie z nim radzą. Mimo wszystko, jeśli duży ekran Ci przeszkadza, to skłaniaj się ku 4S, bo też ma doskonały ekran, tylko mniejszy.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!