zte czy samsung

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

zte czy samsung

przez jarkub » 21 cze 2013 13:41

Witam wszystkich,
Proszę użytkowników o opinię na temat wyboru pomiedzy Samsungiem Galaxy Grand DUOS a ZTE V987. Zależy mi na dual simie aktywnym na obu kartach - wiem że samsung tak działa, nie wiem jak jest z ZTE. Ogólnie nie wiem jak z tą firmą, gwarancją itd. Gwarancja Samsunga jest europejska bo w Polsce go oficjalnie nie sprzedają. W ofertach aukcyjnych cena podobna, stąd dylemat..
Proszę o pomoc - można również na jarkub@interia.pl
Pozdrawiam Jarek
jarkub

Re: zte czy samsung

przez Karl » 21 cze 2013 20:04

Witaj,

z tego udało mi się znaleźć w sieci, to zarówno V987, jak i Grand DUOS mają dual standby, a nie dual active. Nie jest to więc ciągle aktywny sim na obydwu kartach (gdy używamy jednej, na drugą nie da się dodzwonić).

Co do gwarancji europejskiej, to u Samsunga bywa różnie. Wiem, że wielu osobom odmawiali naprawy z czymś takim. Producent wcale nie ma obowiązku przyjąć urządzenia do naprawy z gwarancją z innego państwa.
Karl

przez TheSzczot » 28 lip 2013 14:37

Witam,
Również zastanawiam się nad tymi dwoma telefonami. Może ktoś coś pomóc?
TheSzczot

przez Pyrtolotolo » 28 lip 2013 22:57

TheSzczot napisał(a):Witam,
Również zastanawiam się nad tymi dwoma telefonami. Może ktoś coś pomóc?

Hej, więc jakie masz wątpliwości? Do czego chcesz używać smartfona, powiedz coś więcej bo ciężko będzie pomóc.
Zaawansowany

przez TheSzczot » 30 lip 2013 08:52

Witam,
Zdecydowałem się jednak na ZTE : ) głównie skłoniły mnie do tego negatywne opinie o samsungu. Nie tylko te internetowe. Wiele osób narzeka na wyłączanie się tego telefonu. Kolejną rzeczą jest niska rozdzielczość ekranu. Zdaję sobie sprawę z tego, że zapewne na codzień mogę tego wręcz nie zauważać, jednak telefon ma mi w dużej mierze służyć do przeglądania internetu i np czytania ebookow w podroży, w związku z tym chciałbym uniknąć rozmycia liter na małej czcionce. Zamówiony w Polskim sklepie, gdyż potrzebowałem fakturę VAT, więc powinien dojść jeszcze w tym tygodniu. Szczerze mówiąc, to bardzo jestem ciekaw, gdyż to mój pierwszy eksperyment z tak egzotycznym telefonem : )
TheSzczot

przez Karl » 30 lip 2013 11:38

Gratulację :D Jak będziesz miał ochotę to skrobnij tu jakąś krótką recenzję swojego nowego smartfona, kiedy już go dostaniesz.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!