HTC czy Samsung ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

HTC czy Samsung ?

przez smartfonofan » 21 cze 2013 15:29

Witam Szukam telefonu do 800 zł (Nowy Kupiony będzie w sklepie) myślę nad HTC Desire X i Samsung Galaxy s2 telefon ten wykorzystywany będzie do grania i muzyki może miał ktoś styczność z tymi smartfonikami lub mógł by polecić coś innego lepszego
smartfonofan

Re: HTC czy Samsung ?

przez Karl » 21 cze 2013 20:07

Witaj,

ale z tego co widzę, to Galaxy S II jest w cenie około 1000zł, a nie 800. A myślałeś może nad Samsungiem Galaxy S Advance? w kwocie 800zł spokojnie go kupisz, ma naprawdę dobrą specyfikację i jest polecany przez użytkowników.
Karl

przez smartfonofan » 22 cze 2013 06:00

No galaxy s advance to nie chce naczytałem się i nie jest zbyt fajny
smartfonofan

przez vilantoeln » 22 cze 2013 10:51

za tyle xperie S wyrwiesz
vilantoeln

przez Maxio12 » 25 cze 2013 17:52

Słyszałem ze sII dostanie aktualizacje do androida 4.2.2 nie wiem czy to prawda ale .. : )
Maxio12

przez Karl » 25 cze 2013 18:09

Maxio12 napisał(a):Słyszałem ze sII dostanie aktualizacje do androida 4.2.2 nie wiem czy to prawda ale .. : )

Bo to prawda, ale nie 4.2.2 tylko 4.1.2: http://smartfan.pl/samsung-rozpoczal-ud ... galaxy-ii/
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!