Smartfon do 650 zł ?.

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 650 zł ?.

przez Whiskacz » 23 cze 2013 13:18

Witam ! Posiadam wysłużoną Nokię C5-03 na Symbianie... Niestety musi chyba opuścić mnie, ponieważ coraz częściej korzystam z internetu na telefonie (facebook, youtube) a ona niestety sobie nie radzi, do tego powoli zaczyna się zacinać itd. Po prostu chcę nowy telefon.

Mój pułap cenowy: 650 zł

Wymagania : Bateria nie musi być super, ładowanie mi nie przeszkadza :) Słucham dużo muzyki, bardzoo dużo. Piszę dużo smsów, mniej rozmawiam. W gry żadne nie gram. Siedzę bardzo dużo na WI-FI. Interesuje mnie szybkość, nie chcę aby mi zamulał, co mi po bajerach jak telefon nie będzie szybki. I dobrze by było jakby klawiatura była wygodna.

Myślałem nam takimi modelami :Samsung Galaxy Ace 2, HTC 8S,Sony Xperia J,Sony Xperia U, Używany Iphone 3gs lub używany Galaxy SII.

Polecacie jakieś inne modele do moich wymagań ?. Z góry dziękuję.
Whiskacz

Re: Smartfon do 650 zł ?.

przez Whiskacz » 23 cze 2013 13:19

I myślałem jeszcze nad LG L5.
Whiskacz

Re: Smartfon do 650 zł ?.

przez Vini » 24 cze 2013 19:21

Witaj,

sorry za brak odpowiedzi, ale musiałem przeoczyć Twój wątek :mrgreen: Z tego co podałeś najlepszy byłby chyba Samsung Galaxy Ace 2, bo łączy w sobie dobry ekran, niezłą wydajność no i przyzwoitą cenę. W tej kwocie mógłbyś też poszukać Xperii S, ale będzie ciężko chyba coś znaleźć, no i niestety ten smartfon nie grzeszy dobrą baterią (ale to Ci nie przeszkadza :D ).

Za taką kasę dostaniesz też używanego LG Swift L9 - smartfon świetny do netu, bo ma duży, ładny wyświetlacz, jest wydajny, a baterie ma bardzo mocną.

HTC 8S to też fajna propozycja, ale tylko pod warunkiem, że trawisz Windows Phone 8, na któego jest mało aplikacji, a sam według mnie nie jest łatwy do ogarnięcia.

Co do klawiatury, to nie jest ona na stałe przypisana do smartfona, więc bez problemu możesz sobie ściągnąć inną ze sklepu z aplikacjami Google.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!