XZ , LG Swift G czy Lumia 920

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

XZ , LG Swift G czy Lumia 920

przez Obama » 23 cze 2013 22:50

Chciałbym żebyście pomogli mi podjąć decyzje który smartfon wybrać. Tak jak w tytule rozważam Xperie Z, LG Swift G i Lumie 920. Ważne są dla mnie:
-aparat
-muzyka
-nawigacja
-czas pracy na baterii
-niezawodność
Odrazu zaznaczam że miałem w ręku Xperie Z i jego ekran nie jest zły moim zdaniem.
Obama

Re: XZ , LG Swift G czy Lumia 920

przez Karl » 24 cze 2013 07:14

Witaj,

pod względem niezawodności Xperia Z raczej jest dość kiepska, bo (nie wiem czy nadal), ale cierpi na tzw. Sudden Death (nagła śmierć, poczytaj o tym TUTAJ, szczególnie pomocne są komentarze pod tekstem).

Poza tą wadą, Z wydaje się dobrym kandydatem, bo jest wodoszczelny, ma dobry (nawet bardzo) aparat, no i jest wydajny.

LG Swift G to w zasadzie gorsza wersja Nexusa 4, dlaczego gorsza? Bo nie ma takiego wsparcia jak Nexus 4, który to jest bezpośrednio wspierany przez Google.

Mimo wszystko najlepszy aparat z całej trójki ma Lumia 920. Znajdziesz w nim optyczną stabilizację obrazu, świetny obiektyw itp. Pod względem aparatu to w tym zestawieniu zdecydowany faworyt.

Co do muzyki, to wszystkie trzy smartfony powinny dawać sobie podobnie radę, czyli stać na bardzo wysokim poziomie. Jeśli chodzi o baterię, to również jest dość podobnie, ale szału spodziewać się raczej nie powinieneś.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!