Tablet do 1000 +/-

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Tablet do 1000 +/-

przez Jackob » 24 cze 2013 13:18

Witam, tak jest w temacie interesuje się kupnem tableta. Budżet do 1200 max.
Co cenię w tablecie?
- Dobra kamera (przednia) do rozmów na skype
- płynność
- system operacyjny: oglądałem już androida, ale tu każdy system mi przypasuje
Oglądałem w media expert Samsunga Galaxy Tab 2 10,1 przypadł mi do gustu, ale wolę przed kupnem zapytać expertów co kupić ;).
Jackob

Re: Tablet do 1000 +/-

przez Karl » 24 cze 2013 14:55

Witaj!

A powiedz jeszcze, czego oprócz kamery wymagasz od tabletu, łączności 3G, chcesz na nim pograć, poprzeglądać internet, bateria ma długo trzymać itp. To pomoże w wytypowaniu "kandydatów". No i jeszcze, czy koniecznie ma być duży ekran, czy może nie.
Karl

przez Jackob » 25 cze 2013 18:42

No tak 10 calówki mi przypadły do gustu. Tablet raczej do przeglądaniu internetu może jakieś apki będę wykorzystywał, ale nie koniecznie
Jackob

przez Jackob » 25 cze 2013 18:46

A i w grę wchodzi jak i używka i nowy sprzęt
Jackob

przez Pantsoffski » 25 cze 2013 22:15

Witaj,

z firmówek to faktycznie, chyba tylko Tab 2 10.1 się łapie w Twoim budżecie. Popatrz też na Asus Transformer TF300T, też fajny sprzęt a za tysiaka spokojnie kupisz. Za tysiaka upolujesz też iPada 2, który do Twoich wymagań powinien spokojnie wystarczyć.

Z niefirmowych polecam wyłącznie Modecoma, bo miałem z nim do czynienia i mają naprawdę solidne produkty. Taki np. MODECOM FreeTAB 1014 IPS, spokojnie znajdziesz za 1000zł, a specyfikację ma naprawdę niezłą.
Uczestnik

przez Jackob » 26 cze 2013 12:27

A talbety z GPS jakie polecacie?
Jackob

przez Karl » 26 cze 2013 14:30

Tzn.? Przecież wszystkie podane wyżej tablety mają GPS.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!