Potrzebuje telefoniku do max 900 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Potrzebuje telefoniku do max 900 zł

przez Maxio12 » 24 cze 2013 18:50

Witam jak juz wspomniałem potrzebuje dobrego telefoniku do 800/900 zł
Głównie telefonu bede uzywał do
Gier
Zdjęc
Neta
i Sms-ów
więc zeby ekran miał minimum 4 cale
telefony jakie brałem jak na razie pod uwage to
SGS2,Sony xperia T,Sony xperia S,sony xperia P,Samsung galaxy s3 mini
Napiszcie mi który najlepszy do tego co wymieniłem Od razu thx
8-)
Maxio12

Re: Potrzebuje telefoniku do max 900 zł

przez Vini » 24 cze 2013 19:13

Witaj,

jeśli w grę faktycznie wchodzi Xperia T, to chyba nie masz się nad czym zastanawiać. Smartfon pod względem wydajności, ekranu no i jakości zdjęć bije pozostałe dość mocno (no, może za wyjątkiem zdjęć w Xperii S). Najlepsza jest zdecydowanie Xperia T.
Ekspert

przez Maxio12 » 24 cze 2013 19:20

Co do tej xperi T znalazłem jedna uzywke za 800-zł z hakiem ale jakby
,nie brac pod uwage tej T to który z tych jest najlepszy pod względem moich wymagan a co sądzisz na temat tego SGS2 na niego sie na początku napaliłem i mam zamiar kupic ale ja znalazłem ta Xperie T to sie głeboko zastanawiałem
Maxio12

przez Vini » 24 cze 2013 19:23

Do Twoich wymagań potrzebujesz dobrego ekranu, aparatu i w miarę przyzwoitej wydajności. Skoro nie Xperia T, to w takim razie jej starszy brak, czyli Xperia S. Też na niej pograsz spokojnie, robi tak samo dobre foty jak T, no i ma piękny ekran HD. Za taką kasę dostaniesz egzemplarz na full-wypasie.

SGS2 niby ok, ale od tych dwóch Xperii odstaje.
Ekspert

przez Maxio12 » 24 cze 2013 19:24

Aha Czyli te 2 xperia a w porównaniu do xperis czy t sgs2 słabo wychodzi ?
Maxio12

przez Vini » 24 cze 2013 19:33

Już Xperia S ma piękny, 4.3" ekran HD, a S II ma ekran o takiej samej wielkości, ale o mniejszej rozdzielczości. Gorszy w S II jest też aparat, a pod względem wydajności to praktycznie to samo. Xperia S ma też aż 32GB pamięci wewnętrznej, a to bardzo dużo.

Xperia T, nie dość, że wydajniejsza od S, to ma 4.55" ekran też HD), no i jest sporo wydajniejsza, niż dwa pozostałe.
Ekspert

przez Maxio12 » 24 cze 2013 19:35

Aha to dzięki bo mam do wybory nowego SGS2 za 770 zł albo uzywke Sony T za 860 zł albe znalazłem za niecałe 800 zł Sony S prawie nową : ) biore S albo T ech zastanowie sie jeszcze : ) Dzieki za pomoc ;)
Maxio12

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!