Telefon do 900 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon do 900 zł

przez Eddie » 28 cze 2013 12:34

Witam
Chciałbym uzyskac wasze opinie na temat telefonów które wybrałem i o podanie moze jakis innych ciekawych propozycje
Więc ta mam do wyboru
Sony xperia S
Sony xperia T
Samsung galaxy s2
I jeszcze Nokia Lumia 510
Telefonu potrzebuje do
Słuchania Muzyki na słuchawkach(słyszałem od kolegi posiada Sony ze w tych telefonach trzeba miec słuchawki od sony bo się cos zrypie)
Grania na telefonie
więc dobry procesor : )
Aparat tez dobry zeby był
No to chyba wszystko :mrgreen:
a i jeszcze prawie zapomniałem ekran dobry : ) od 4 cali do 4.6 cali chce zeby miescił sie do kieszeni : )
Eddie

Re: Telefon do 900 zł

przez Eddie » 28 cze 2013 13:37

Sorry : ) nie nokia lumia 510 tylko 520
Eddie

przez Pantsoffski » 28 cze 2013 15:03

Hi,

tutaj nie ma co wybierać, bo wybór jest tylko jeden - Xperia T. Smartfon naprawdę dobry, świetna wydajność, ekran, no i 13MP aparat, który robi wrażenie. Lumie sobie odpuść bo jak lubisz grać, to na Windows Phone za dużo gierek i tak nie znajdziesz.
Uczestnik

przez Eddie » 28 cze 2013 15:07

Aha dzięki a czy Sony T Jest wytrzymały ? jak mi raz czy dwa spadnie ?: )
a obudowa wytrzymała na jakies lekkie upadki ?
a pod względem przyszłosciowym ? ;)
Eddie

przez Eddie » 28 cze 2013 15:23

A Lg 4xHD lepszy od Sony T ?
Eddie

przez Karl » 28 cze 2013 15:27

4X HD ma raczej średniawy aparat, a Ty chcesz dobry. To sprzęt dobry do grania. T jest solidna, oczywiście zależy, jak ją upuścisz, bo może spaść niefortunnie na ekran i się potłucze, ale od normy nie odstaje więc takie zwykłe upadki jej nie są straszne.
Karl

przez Eddie » 28 cze 2013 15:31

Aha Dzięki wszystkim : ) biore Wieczorem Sonego : _XD :geek: a jeszcze jedno powiedzcie mi czy to telefon przyszłosciowy ?xD
Eddie

przez Pantsoffski » 28 cze 2013 15:49

Giery najnowsze raczej wszystkie powinny przez najbliższy co najmniej rok działać. Xperia T dostała też aktualizację do Andka Jelly Bean. Czy to smartfon przyszłościowy? Raczej "teraźniejszościowy" :P Ja tylko jako przyszłościowe uważam takie, które będą nadal aktualizowane przez producenta, Xperia T już pewnie nowszego Androida nie dostanie. No ale takich smartfonów, które mają gwarancję przyszłych gwarancji jest niewiele, a poza tym to same drogie flagowce, jak S4, Note II, S III, Xperia Z, HTC One itd.
Uczestnik

przez Eddie » 28 cze 2013 15:50

Aha bo telefon ma mi starczyc na 2 lata :|
Eddie

przez Eddie » 28 cze 2013 16:53

a jest moze cos tanszego a również dobrego ?
Eddie

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona