LG swift L5

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG swift L5

przez Project » 29 cze 2013 13:30

Cześć, mam okazję wykupić ten że telefon w Playu. Oczywiśćie, jest dla mnie budżetowy [mam jescze oferte ZTE Kis Pro] i się nad nim zastanawiam. Jestem z reguły użytkownikiem który lubi pograć w dobre gry [GTA, NFS, Battelfield] coś jakościowego, posiedzieć na internecie YT, FB. Dzwonię też często, więc mam pytanie - czy ten telefon spełnia moje wymagania, oraz czy gry wymienione przezemnie "pójdą" na tym smartfonie? Ogólnie, teraz wyszła podobna aktualizacja do Jelly Beana, zwanego żelkiem.
Project

Re: LG swift L5

przez Vini » 29 cze 2013 17:49

Hej,

LG Swift L5 to przyzwoity budżetowiec, jednak do gier nadaje się raczej słabo. Ma fatalny ekran (jeden z najgorszych, jakie widziałem), no a jego wydajność jest baardzo kiepska (ma jednordzeniowy procek Cortex-A5 800MHz). Oczywiście do innych rzeczy, które podałeś nada się świetnie, ale do gier raczej nie. Jelly Bean dla tego modelu oczywiście wyszedł, ale nie wiem, czy jest już dostępny dla Playa.
Ekspert

Re: LG swift L5

przez Project » 29 cze 2013 18:01

A co możecie powiedzieć o ZTE Kis Pro?
Project

przez Karl » 30 cze 2013 00:37

ZTE Kis Pro to trochę gniotek. Naprawdę nie mas niczego innego do wyboru w tym Playu oprócz tych dwóch smartfonów? Może masz coś innego do wyboru!
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!