Smartfon do słuchania muzyki

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do słuchania muzyki

przez kabuna » 29 cze 2013 15:37

Jak w tytule, potrzebuje telefonu głównie do słuchania muzyki, robienia zdjęć (chciałabym 2 aparaty), surfowania po internecie, wyświetlacz może mieć minimum 4,3 '' a maksymalnie 4,7 ''. Takim najfajniejszym dla mnie jest HTC Sensation XL (ze względu na wielkość oraz beats audio.. a także świetny zestaw słuchawkowy), aczkolwiek jest on już trochę przestarzały i jestem ciekawa waszych propozycji, może coś mi się spodoba. Ważne jest też dla mnie to, abym mogła kupić etui do niego, ponieważ znalazłam 1 fajny telefon, ale nie ma nigdzie do niego euti, (jbc. chodzi mi o takie 'elastyczne') a nie chciałabym całego zarysowanego mieć. Cena do 1500 zł ;)
kabuna

Re: Smartfon do słuchania muzyki

przez Vini » 29 cze 2013 17:44

Witaj,

za taką kasę możesz mieć naprawdę świetny smartfon, jednak HTC Sensation XL to już faktycznie przestarzałe urządzenie. A myślałaś może nad HTC One X? Spełnia wszystkie Twoje wymagania, ma niezły aparat, ma Beats Audio, dobry zestaw słuchawkowy (chociaż do słuchania muzy chyba lepiej kupić sobie samemu jakieś słuchawki). Etui oczywiście też do niego kupisz jakie tylko chcesz, jest ich pełno do wyboru.
Ekspert

przez Pantsless » 30 cze 2013 09:26

A może Nexus 4? To już zupełnie inna bajka, niż te hateceki. Ma superwydajny chipset, doskonały ekran, muza też na nim dobrze działa a za 1500 spokojnie kupisz nówkę.
Zaawansowany

przez jebiestolcem » 29 lip 2013 22:30

podbijam, szukam smartfona do muzyki, w miare duży wyświetlacz za niską kwotę około 300 i niżej. Myślałem nad Nokią Lumią(oczywiscie używany)
jebiestolcem

przez Vini » 30 lip 2013 07:35

A nie możesz jeszcze troszkę dozbierać :) W dobrej cenie można znaleźć Samsunga Galaxy Young S6310. Smartfon gra naprawdę świetnie i doskonale nadaje się na przenośny odtwarzacz muzyczny, tu masz jego test audio: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ ... -929p6.php
Ekspert

przez jebiestolcem » 30 lip 2013 12:03

Dzieki za wypowiedź, wezme go pod uwage. On kosztuje ponad 200zł używany więc mieści się ;)
A polecasz również htc wildfire S?
jebiestolcem

przez jebiestolcem » 30 lip 2013 12:04

a nawet za mniej niż 200 jest
jebiestolcem

przez Karl » 30 lip 2013 20:59

Ale koniecznie pamiętaj, żeby S6310 brać a nie jakiegoś starego Galaxy Y, bo Galaxy Y i Galaxy Young to nie to samo!

Wildfire S w porównaniu do Young to niestety szrot i powinieneś go omijać szerokim łukiem.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!