co wybrać sony T czy SP

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

co wybrać sony T czy SP

przez Konrad » 01 lip 2013 09:10

Siema ostatnio planuję kupić nowy telefon. Zastanawiam się nad T i SP nie wiem który wybrać:( Sony T ma lepszy aparat 13mpx a Sony SP 8mpx.Sony SP ma lepszą baterię a T gorszą sony SP jest większy a T mniejszy .Sony T ma więcej pamięci 16mega a SP tylko 8.Proszę pomóżcie mi wybrać według was najlepszy telefon z nich.acha wiem że są w podobnej cenie. plis pomóżcie
Konrad

Re: co wybrać sony T czy SP

przez Pyrtolotolo » 01 lip 2013 15:17

Witaj,

widzę, że specyfikację tych dwóch modeli masz już w małym paluszku i chcesz tylko wskazówki odnośnie wyboru. Powiem tak: każdy z nich ma swoje dobre i złe strony, problem polega na tym, do czego Ty będziesz smartfonu używać. Powiedz więc, czy chcesz grać, robić foty, przeglądać internet, czy może oczekujesz długiej żywotności baterii, bez tego ciężko coś doradzić.
Zaawansowany

Re: co wybrać sony T czy SP

przez Konrad » 02 lip 2013 12:08

Poszukuję telefonu do słuchania muzyki ok 30 min grania w gry ok 1godziny gdzieś 10 minut rozmów i czasami do zdjęć noi czasami do surfowania po internecie ok 15min chcę żeby bateria wytrzymała 1 dzięń a nie parę godzin :( także nie wiem który jest lepszy bo sony T jak i SP mają podobną specyfikację pomóżcie ! :?
Konrad

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!