Smartfon do 400-450 złotych.

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 400-450 złotych.

przez Gość » 01 lip 2013 11:07

Cześć.
Szukam telefonu (w granicach cenowych podanych w tytule wiadomości), który jak najlepiej wpasowałby się w poniższe wymagania:
-Duży wyświetlacz (optymalnie 3.5-4 cale)
-Solidna bateria
-Android
-Nowy
-Wysyłka z Polski (chodzi mi głównie o pomijanie aukcji z allegro, które wymagają sprowadzania telefonu z Hong Kongu albo jakiegoś równie oryginalnego miejsca)

Poza oczywistym wykorzystaniem będę go używał głównie do internetu, w żadnym wypadku nie interesuje mnie wydajność w grach czy czymś podobnym.
Cena, którą podałem w tytule jest oczywiście górną granicą i w żadnym wypadku nie oczekuję czegoś "najlepszego do 450 zł" - jeśli jest coś, co spełnia moje inne wymagania i jest o połowę tańsze to tym lepiej.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie.
Gość

Re: Smartfon do 400-450 złotych.

przez Pyrtolotolo » 01 lip 2013 16:51

Witaj!

Może i trochę nie przypasuję z wielkością wyświetlacza, ale pomyśl nad Samsungiem Galaxy Young S6310 (więcej o nim TUTAJ). Ma ekran 3.27", jest nowy (w sensie że mało od premiery minęło), w cenie którą podajesz spokojnie kupisz nowego. Według mnie to naprawdę jedna z najciekawszych propozycji na rynku.
Zaawansowany

Re: Smartfon do 400-450 złotych.

przez Vini » 01 lip 2013 18:39

Oprócz Younga, którego zaproponował mój przedmówca, możesz jeszcze popatrzeć na LG Swift L5 ( dobry, z dużym ekranem, niestety kąty widzenia w nim nie powalają), HTC Desire S (fajny ma ekran, na którym internet będzie świetnie działać, są oferty na Alledrogo za nówki w Twoim budżecie), HTC Desire C albo ewentualnie Lenovo A660.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!