Potrzebuje telefonu do 900 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Potrzebuje telefonu do 900 zł

przez Bartek » 02 lip 2013 14:17

Siemka
jak juz napisałem potrzebuje telefonu do 900 zł moze byc uzywany jak i nowy i nie niebede szukał s3 bo nie ma w tym przedziale całego
telefon potrzebuje do gier neta i oglądania filmów nie tylko na Youtube ale tez zalezy mi na Aparacie
Telefony jakie rozpatrywałem to
SgsII
Sony Xperia S
Sony xperia T
Nokia lumia 520
SGS 3 mini
i znalazłem tez jakies ZOPO zp810 i 950 powiedzcie mi co to jest czy warto chinczyka brac nie rozleci sie czy cos ?
telefony biore z Play-a oprócz Sony T jego z allegro
: )
Bartek

Re: Potrzebuje telefonu do 900 zł

przez Pantsoffski » 02 lip 2013 15:09

Witaj,

a co bardziej preferujesz - brać z Play czy z Allegro. Jak obojętnie, to bierz Xperię T bo to najlepszy smartfon ze wszystkich, które tu podałeś, na drugim miejscu ustawiłbym Xperię S a na trzecim S II. Lumii 520 wcale nie bierz pod uwagę, bo gier na Windows Phone jest mało, a jak już są to często mają wyższą cenę, niż na Android cz iOS. S III mini całkiem sobie odpuść, bo jest gorszy nawet niż S II.
Uczestnik

Re: Potrzebuje telefonu do 900 zł

przez Bartek » 02 lip 2013 17:17

Znaczy teraz Sony T odpada bo mi wykupili -_- kochani rodzice nie chcieli mi 100 zł dołozyc mam 770 zł i na oku teraz mam Sony S bo mnie Na T nie stac a moze jest jakis inny jest warty uwagi ?
Bartek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!