SGS III czy Sony T albo cos innego

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

SGS III czy Sony T albo cos innego

przez ferrer » 04 lip 2013 13:15

Jak juz wspomniałem rozpatruje te 2 telefony SGS III i Sony xperia T
Jakbyscie znalezli cos innego w cenia max 1000 zł piszcie
Telefonu bede uzywac do
gier
neta
sms-y
Zdjęc jak i filmików ; _
oglądania filmów nie tylko na YT
i zeby był wmiare wytrzymały gdyz telefon który mam nie raz zdazyło mi sie zeby upadł (Lg l5) ; )
SGS III cena -399zł (abonament oczywiscie)
Sony Xperia T -499zł
Moge tez kupic SGS III za 520 zł bez abonamentu w sklepie nówka ; )
napaliłem sie tez na SGS IV mini ale to podobno bedzie powyzej tysiaka jak jeszcze rozpatrywałem nad HTC One mini ale cena tez ~1700 -_-
Pisac i dziękuje za poswięcony czas : )
ferrer

Re: SGS III czy Sony T albo cos innego

przez ferrer » 04 lip 2013 13:18

Sorka wdarła sie mała literówka Sony xperia T cena -449zł : ) *
ferrer

przez Pyrtolotolo » 05 lip 2013 10:14

Jak masz Galaxy S III, nówkę za taką kasę to chyba najlepsze by było, gdybyś właśnie jego wybrał. Wtedy będziesz mógł dobrać sobie lepszy abonament, a SGS3 to jedna z najlepszych propozycji, jakie tu masz.

Xperia T wypada najlepiej, jeśli chodzi o robienie zdjęć, bo ma naprawdę świetny aparat.

SGS IV mini nie bierz, bo za taką cenę raczej się nie opyla.
Zaawansowany

przez Bartuś » 05 lip 2013 19:51

Ogólnie rzecz biorąc SGSIII ma słabą obudowe upadek i popękane : / więc nie wiem czy to sie opłaca Lepsze jest T aparat lepszy i podzespoły podobne Ja na twoim miejscu poczekałbym na SGS IV mini za 1000 za miesiąc czy dwa stanieją pewnie : )jesli ktos sie nie zgadza pisac : ) Teraz SGS IV jest w tej samej cenie co SGS IV mini więc szybko stanieje :mrgreen:
Bartuś

przez ferrer » 05 lip 2013 19:54

Chyba Bartuś ma racje a w abonament nie bede sie pakował bo mnie drozej to wyjdzie : ) wole sobie jakis tani z netem i bez fona wziąć Poczekam na Galaxy 4 mini ; )a jak nie moze HTC One mini tez stanieje ; ) (miesiąc czy dwa po premierze) ; ) podobno apple tez ma wypuscic mini do iphona5 i huawei czy jakos tak do P6 : ) więc duzo ofert poczekam chyba ze teraz jest jakas kusząca oferta ? PISAC : )
ferrer

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!