Co lepiej wybrać LG L9 czy Nokię Lumie 900

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Co lepiej wybrać LG L9 czy Nokię Lumie 900

przez Mateusek » 04 lip 2013 20:30

Tak jak w tytule,co lepiej kupić.Telefon będzie głównie służył do dzwonienia,smsowania,przeglądania internetu,robienia dobrej jakości zdjęć,średnio zaawansowanych gier i musi być szybki.Mam 2 telefony z Androidem Samsung Galaxy S3 lte i Sony Xperie S są one rewelacyjne a s3 jest jak narazie jednym z najlepszych fonów na rynku ale potrzebuję właśnie takiego smartfona w miarę funkcjonalnego do pracy i żebym nie musiał o niego strasznie dbać tak jak o te 2 powyżej :D i proszę odpowiedzcie co lepsze.
Mateusek

Re: Co lepiej wybrać LG L9 czy Nokię Lumie 900

przez Pyrtolotolo » 05 lip 2013 10:20

Człowieku, nie pchaj się w Lumię 900 bo to gniot, którego Nokia już nie ma zamiaru zaktualizować do Windows Phone 8. Działa w oparciu o stary OS WP 7.5, na którym appki nowe też mogą nie działać. Nie wspomnę o jego używalności, która jest dużo gorsza.

Lepiej kup LG Swift L9, bo z pewnością sobie na nim pograsz, ma świetny ekran, bardzo duży, na którym internet świetnie się przegląda, szybki też jest bo ma najnowszy Android. Co do zdjęć to nie spodziewaj się tego, co w Xperii S, ale i tak jest ok.
Zaawansowany

przez Mateusek » 05 lip 2013 14:58

Więc teraz w grę wchodzi jeszcze Nokia Lumia 620 proszę odpowiadajcie.
Mateusek

przez Karl » 05 lip 2013 15:47

Czytaj ostatni komentarz tutaj: viewtopic.php?f=50&t=726&p=2550#p2550 :)

W skrócie, jak chcesz przyjazny, niekłopotliwy smartfon, to może faktycznie powinieneś się zdecydować na Lumię 620.
Karl

przez Mateusek » 26 lip 2013 20:19

Proszę odpowiedzcie mam w tej chwili do wyboru LG 4x,L9 i Lumie 520 co ja mam kupić proszę doradżcie!
Mateusek

przez Karl » 26 lip 2013 22:20

Tutaj wybór jest prosty: Lg Swift 4X HD, bez dwóch zdań!
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!