smartfon do 500zł, HTC Wildfire S to db wybór?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon do 500zł, HTC Wildfire S to db wybór?

przez beniamin » 10 lip 2013 10:49

Hej! Szukam dla kobiety niewielkiego smartfona, cena max to ~500 zł. Telefon głównie do prostych czynności (rozmowy do 3 godz dziennie, sms, zdjęcia, przeglądanie internetu poza domem, podstawowe aplikacje, gry w małym stopniu, etc...) Ważne żeby był solidny i w miarę nowoczesny. Spodobał mi się HTC Wildfire S-zastanawiam się czy to dobry wybór, nowe smartfony tego typu są w granicy cenowej 500 zł, czy za tą cenę warto zainwestować w coś innego a lepszego?? Proszę o wszelakie sugestie bo nie obserwuję postępu technologicznego smartfonów i nie wiem czym najlepiej kierować się przy wyborze odpowiedniego telefonu :)
beniamin

Re: smartfon do 500zł, HTC Wildfire S to db wybór?

przez Karl » 10 lip 2013 20:15

Witaj,

Wildfire S to zły wybór bo to już przestarzały smartfon. Teraz w cenie do 500 zeta najlepszy jest Samsung Galaxy Young S6310, ma najnowszy system i znośne podzespoły, myślę że do tych potrzeb spokojnie styknie.
Karl

Re: smartfon do 500zł, HTC Wildfire S to db wybór?

przez Kangoo » 15 lip 2013 11:58

Siema.Szczerze Ci powiem że też czaję się na tego smartfona bo mi się spodobał , a mówisz że szukasz do 5 stówek , na allegro nówką można wyrwać za około 300-350 zł.A tak po za tym to do 5 stówek można dorwać nieco lepsze smartfony :) Pozdro
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!