Co do 850 zł?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Co do 850 zł?

przez SmartBoy » 11 lip 2013 09:35

Witam,
Mam pewną sprawę, otóż za jakiś czas kupuję nowy telefon. Do tej pory brałem wszystko z umowy z plusem, ale stwierdziłem, że lepiej wyjdę kupując smartfona samemu i nie być ograniczonym umową, której wartość grubo przekracza wartość telefonu. Obecnie używam LG Swift Me P350. Jest to baardzo stary model chyba jeden z pierwszych modeli lg z androidem. Wychodził bodajże wraz z pierwszym Swiftem w jednej linii jako jego ekonomiczna wersja. Czego brakuje mi w obecnym telefonie?
1. Bardzo mały ekran (2.80")
2. Słaby procek Qualcomm MSM7227 600 MHz. I nie chodzi mi o to żeby był jakiś demon w tym nowym smartfonie tylko żeby odtwarzał proste i czasami średnio wymagające gry bez strasznego zacinania się i przegrzewania. Czasami lubię w coś pograć, ale nie jest to kto wie jaki priorytet.
3. Raczej słaby aparat 3.2 Mpx.
4. Android dalej w wersje 2.3

Do plusów użytkowania można zaliczyć na pewno odtwarzanie muzyki. Na średniej jakości słuchawkach dźwięk jest dobry, a i bateria dobrze znosi 1-2 godziny słuchania muzyki w podróży. Także budowa telefonu jest przyzwoita i przez 2 lata nie miałem nigdy problemów z uszkodzeniami mechanicznymi mimo, że kilka kontaktów z ziemią zaliczył. Mimo iż klapa jest z plastiku to chyba bardzo dobrej jakości plastik.
Oprócz tego obowiązkowe jest dla mnie aby był to smartfon z Androidem. Nie z Windowsem. Mój tata i moja dziewczyna mają widnowsa i sobie chwalą, ale ja jestem już przywiązany do androida i te kafelki w widowsie do mnie nie przemawiają. Czyli odpada cała seria Nokia Lumia.

PS. Wiem, że było już trochę podobnych tematów i wszystkie staram się przestudiować także proszę mnie nie atakować, że było już 100 razy na forum ;)

Czekam na Wasze opinie !
SmartBoy

Re: Co do 850 zł?

przez Kangoo » 15 lip 2013 12:08

Na twoim miejscu dysponując taką kwotą poszukałbym Nokie lumia , htc lub samsunga.Na pewno znajdziesz solidny telefon i będziesz zadowolony :) Pozdro
Użytkownik

Re: Co do 850 zł?

przez Pantsoffski » 15 lip 2013 19:07

Nie będę odkrywczy jeśli Ci powiem, żebyś kupił Xperię S, za taką kasę spokojnie wyczaisz nówkę. Jeśli może być używka, to możesz porozglądać się za Xperią T, bo to w zasadzie udoskonalona wersja S. Ze smartfonów na pewno będziesz zadowolony, doskonały ekran, kamera no i dobra wydajność - praktycznie sprawdzi się to do każdych wymagań.
Uczestnik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!