Telefon 1200 +\-

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon 1200 +\-

przez Wikiii » 11 lip 2013 10:09

Poszukuje smartfona za maksymalnie 1300 zl. To juz ostateczna kwota, ale lepiej cena nizsza. Oczekuje dobrego aparatu i plynnosci telefonu, by jakosc rozmow byla bardzo dobra.

Mysle nad Sony Xpeia T, LG 4x HD, Nexus 4, Samsung Galaxy S3

Pierwsze dwa sa tansze i z tego co patrzylam mozna je wyciagnac za 1050, a dwa nastepne juz za 1300. Czy oplaca doplacac sie do drozszych, czy duza roznica jest miedzy tymi telefonami, ktory jest najlepszy w kwestii jakosc\cena ?
Wikiii

Re: Telefon 1200 +\-

przez Wikiii » 11 lip 2013 10:15

Co do moich typow to zapomnialam jeszcze o Sony Xperi SP, ktora mozna miec za mniej niz 1150 :)
Wikiii

przez QsixW » 11 lip 2013 21:26

Galaxy S3 bym odrzucił, bo to już trochę przestarzały model, oraz po opiniach o Xperiach z mojej rodziny - też odpadają (może akurat trafiły się niefortunne modele - bateria w Xperii P nie wytrzymuje nawet dnia).

Teraz zależy do czego będziesz go używał:
w LG 4X HD masz Tegrę 3 - do gier idealna
w Nexusie 4 masz szybszy procek i więcej RAMu, ale nie masz slotu na SD

Możesz jeszcze rozważyć HTC One X - też z Tegrą 3.

Ew. Jeżeli chciałbyś używać darmowego internetu AERO2 polecam ZTE V987 (ma Dual Sim) - jestem jego szczęśliwym posiadaczem.

Powszechne opinie o Xperiach są dobre, ale ja jestem do nich negatywnie nastawiony, dlatego dla siebie bym ich nie wybierał.
QsixW

przez Wikiii » 12 lip 2013 09:15

Galaxy s3 przestarzaly ? Przeciez zadebiutowal w tamtym roku i to wlasnie on mnie najbardziej kreci. :D Glownie mylse nad Xperia T / SP i Galaxy s3. ;)
Wikiii

przez Vini » 12 lip 2013 12:51

Tak, jak pisał QsixW, Nexus 4 dobry jest do gier itp., bo ma świetne podzespoły. Dodatkowo smartfon dostaje zawsze najnowsze aktualizacje systemowe a to bardzo dużo robi. Galaxy S III też jest fajną opcją, ale do zdjęć najlepsza będzie Xperia T, która zresztą też jest bardzo wydajna.

Podsumowując:

Wszechstronny: Galaxy S III
Skierowany na aparat: Xperia T
Do gier i z częstymi aktualizacjami: Nexus 4
Wszechstronny ale z dość słabym aparatem: LG Swift 4X HD
Ekspert

przez Wikiii » 12 lip 2013 16:28

Dziekuje za pomoc, a co z Sony Xperia SP? ;)
Wikiii

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!