Jaki smartfon do 900 zł ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartfon do 900 zł ?

przez Fi111 » 11 lip 2013 11:33

Witam!Zepsuł mi się stary telefon i postanowiłem go zmienić.Z racji tego,że to będzie 1 mój smartphone musi być on dobry i wytrzymały,ponieważ będzie on mi służył conajmniej 3 lata ;) Mój budżet to 900 zł.Telefonu będę używał do dzwonienia i sms'owania oraz do przeglądania internetu.Musi on mieć dobry aparat 8mpx oraz nagrywanie filmów w HD, a najlepiej w FullHD.Telefon raczej z Androidem.Wyświetlacz min. 4.0.cala lub wyżej (do 4.5 max).Podobają mi się telefony firmy Sony ;) Bardzo mi przypadł do gustu Sony Xperia P , tylko ta bateria 1260mAH,producent podaje 1305mAH ;(( Sony Xperia L też fajna,może bym ją wyhaczył do 900 zł, LG L9 nie chce,chociaż wiem,że będziecie mi ją polecać,ale jak dla mnie za duży i za słaby aparat.Jeżeli macie jakieś inne propozycje to pisać.Jeżeli wiecie coś o Xperii P to śmiało pisać,każą radę wezmę sobie do serca i rozważę wszystkie argumenty ;-)
Fi111

Re: Jaki smartfon do 900 zł ?

przez Pyrtolotolo » 11 lip 2013 14:18

Witaj,

ale po co się pchać w Xperię P skoro masz jeszcze do wyboru dużo lepsze Xperię S (pewnie w tej cenie znajdziesz spokojnie nówki) albo Xperie T. Mają genialne aparaty, piękne ekrany a baterię są w nich całkiem spoko. Idealnie pasują do Twoich wymagań.
Zaawansowany

przez edyber » 11 lip 2013 16:18

Potwierdzam, Xperia T jest bardzo fajna opcja, mysle ze warto to przemyslec. Znam ludzi ktorzy sa bardzo zadowoleni z tego telefonu.
Nowy

przez Fi111 » 11 lip 2013 17:11

Wiem,wiem też na początku myślałem o T,ale nówkę najtańszą wyhaczyłem za 1125 zł z dostawą,a tyle rodzice mi chyba nie dadzą,chyba że dorobie gdzieś na wakacjach... A o Xperii S mówił kolega,że jego znajomy ją ma i że jak się zatnie to trzeba czekać aż to rozładowania baterii,więc nie wiem co o tym myśleć.
Fi111

przez Karl » 11 lip 2013 18:47

Bzdura z tą Xpeirą S, jest kombinacja klawiszy, która działa jak wyciągnięcie baterii więc masz niedoinformowanego kumpla :D
Karl

przez Fi111 » 12 lip 2013 10:51

Jaka ta kombinacja klawiszy ? Powiedz,napewno mi się przyda.Szukałem i znalazłem ofertę na Allegro za 890 + 21 przesyłka,ale niestety już ktoś kupił :( Jest to sklep gadget,więc zadzwonić i upewnić się czy mają jeszcze jakąś sztukę ?
Fi111

przez Vini » 12 lip 2013 12:55

Trzyma się przycisk power i podgłaszania tak długo, aż telefon zawibruje i się wyłączy (jakieś 10 sekund).
Ekspert

przez Fi111 » 12 lip 2013 16:57

Czy można śmiało telefon kupić przez allegro po niższej cenie ? Nowy,gwarancja producenta itd. ? Nie chce mieć później problemów,nie oszukają czy coś ?
Fi111

przez Karl » 12 lip 2013 20:41

No wiesz, nikt tu Cię kupowania na Allegro nie nauczy, można tam dobrze kupić ale jak się człowiek nie umie poznać na sprzedawcach to może wtopić :mrgreen:
Karl

przez Fi111 » 13 lip 2013 13:55

Telefon kupie za 2 tyg. jak wrócę z wypoczynku <3 Telefon będzie mi służył 3 lata.Pytanie do Was.Wytrzyma mi tyle ten telefon ? I czy biała wersja będzie dobrym wyborem ? Nie będzie się brudził i czy bardzo łatwo można go wytrzeć ? Podobnież biała po za tym,że jest ładna i się wyróżnia nie widać na niej zarysowań,to prawda ? ;) Czy warto do tego kupić etui bo telefon bd często trzymał w kieszeni i czy nie będzie się rysował ? Co do tego tel. kto go posiada niech się wypowie ;) A może nie etui tylko jakaś folia chroniąca ekran ? Jeżeli folia to dobrze by było jakby ona bardzo przylegała do tego ekranu,żeby nie przeszkadzała,albo nie odklejała się ...
Fi111

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona