Alcatel OneTouch

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Alcatel OneTouch

przez gośc » 13 lip 2013 14:21

Znalazłem w dobrym stanie używany telefon Alcatel OneTouch 6030
specyfikacja telefonu http://www.mgsm.pl/pl/katalog/alcatel/onetouchidol/
czy ktoś coś o nim może powiedzieć i polecić? powiem że cena waha się w 670 zł.
gośc

Re: Alcatel OneTouch

przez Karl » 13 lip 2013 18:13

Z tego co wiem to o smartfonie są różne opinie, ale chyba w Polsce mało osób go posiada. Wiem, że podczas grania lubi się przegrzewać no i bateria nie trzyma za długo. Poniżej masz test / recenzję tego smartfona w PL, może Ci pomoże w podjęciu decyzji.

Karl

przez Gość » 14 lip 2013 15:51

Trochę mnie przeraża bateria, zwłaszcza że lubię pograć w gry. Moglibyście polecić coś w podobnej cenie? Zależy i na dużym ekranie, a sprzęt może być używany.
Gość

przez Karl » 14 lip 2013 18:55

A może skusiłbyś się na używaną Xperię S? Popatrz po sieci, spokojnie znajdziesz coś w swojej cenie. Xperia S ekran ma wyśmienity, aparat jeszcze lepszy i do grania się spokojnie nadaje. Co do baterii, szału nie ma, ale smartfonowy standard jest.
Karl

przez Kangoo » 15 lip 2013 12:05

Ja osobiście za taką kasę nie kupiłbym alcatela :p Lepiej poszukaj jakąś bardziej zaufaną i chwaloną markę produkującą telefony.
Użytkownik

przez Gość » 15 lip 2013 13:10

Xperia S opada, ma za mały ekran. A co do zaufania - z tym bywa różnie a czytałem opinie o smartfonie i raczej są pochlebne.
Gość

przez Pantsoffski » 15 lip 2013 19:08

To może LG Swift L9?
Uczestnik

przez gość » 17 lip 2013 18:53

Sam nie wiem, co sądzisicie o tym? http://allegro.pl/zte-v967s-aero2-v987- ... 71217.html
gość

przez Karl » 17 lip 2013 21:28

No zamiast Alcatela na pewno lepsza opcja ten ZTE Grand X Quad V987, szkoda tylko, że jako rdzenie ma Cortex-A7, który jest sporo gorszy niż Cortex-A9. Ale ogólnie myślę, że byłbyś zadowolony gdybyś wybrał tego ZTE, bo ekran ma bajeczny. Tu masz reckę:

Karl

przez Gość » 18 lip 2013 10:24

Słuchając informatyków, przeglądając forum można usłyszeć że takowanie procesora jest raczej mało ważne, ważniejsza jest pamięć operacyjna, chyba że chodzi o baterię. To prawda?
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona