ZOPO C2 Czy cos innego

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

ZOPO C2 Czy cos innego

przez Erekin » 14 lip 2013 15:18

Witam jak juz wspomniałem potrzebuje pomocy gdyż na allegro znalazłem jakis chinski telefon ZOPO c2 .
I pytanie jest następujące czy warto brac go pod uwage i próbowac kupic ?
Budżet jaki posiadam to 1000 zł
Telefon potrzebuje do gier zdjęć i słuchania muzyki ; ) Jeszcze lubie czasem z nudów pooglądac jakis film na YouTube albo jakis wgrany: )
Dziękuje za uwage i prosze o odpowiedź ; )
Erekin

Re: ZOPO C2 Czy cos innego

przez Karl » 14 lip 2013 15:35

Hej,

ja bym mimo wszystko się nie zdecydował na coś takiego. Co prawda ekran wydaje się super, ale masz tam tylko 4GB pamięci wewnętrznej (co jest pojemnością żenującą), a chipset chociaż się chwalą, że czterordzeniowy MTK6589, to jest oparty na rdzeniach Cortex-A7, czyli dużo słabszych niż spotykane w większości smartfonów A9 czy A15. Na Twoim miejscu kupiłbym Xperię T albo Xperię S, jednak T teraz trochę lepiej do gier się nadaje.
Karl

przez Erekin » 14 lip 2013 16:45

Aha Karl dzięki a co myslisz jeszcze zeby poczekac na SGS 4 mini az stanieją ? szybko ich ceny spadają ... w ciągu 2 tygodzi z niecałych 2 tys ja juz znajduje za 1300... : )
Erekin

przez Karl » 14 lip 2013 17:01

Galaxy S4 mini to praktycznie trochę gorsza wersja Galaxy S III. Kamery mają takie same, pod względem wydajności lekki plus dla S4 mini, ekran dużo lepszy jest w S III, bo większy no i HD. Bateria też trochę większa w S III. Ja gdybym miał wybierać, wybrałbym S III, a jeszcze lepiej - Xperię T :)
Karl

przez Erekin » 14 lip 2013 17:16

A dzięki jeszcze raz KARL ; )czyli kupuje Sony X...T a moze jest jakis inny telefon w tej cenie atrakcyjny ?
Erekin

przez Karl » 14 lip 2013 18:23

Jak chcesz wydać trochę więcej to obczaj też Nexusa 4, ale jego raczej nie kupisz za tysiaka, tylko za trochę więcej. Moim zdaniem to i tak byłaby lepsza opcja, niż S4 mini np.
Karl

przez Gregri » 22 wrz 2013 16:59

Witam potrzebuje pomocy co lepsze ZOPO9500h czy ZTE987
Gregri

przez Marvi » 22 wrz 2013 20:14

Hej,

ZOPO 9500h? Tzn. ZOPO C2 tak? A z kolei o ZTE chodzi Ci o model V987 tak?
Marvi

przez czamarek » 26 wrz 2013 15:09

jak chcesz zopo c2 to tylko wersję platinum procek 4x1,5 i lepsza grafika.
czamarek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!