Smartfon do 700zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 700zł

przez Jacob » 16 lip 2013 17:59

Witam
Poszukuje smartfona do 700zł w grę wchodzą używane, bez gwarancji, z allegro.

Chciał bym żeby był dobry do słuchania muzyki, chodził płynnie, miał dobry aparat i jakość nagrywania.
Od dłuższego czasu planowałem kupić Samsunga galaxy s2 ale zaczynam się zastanawiać czy to dobry wybór.
Co sądzicie ?
Jacob

Re: Smartfon do 700zł

przez Erekin » 16 lip 2013 18:28

Jezeli w gre wchodzi uzywka bez gwarancji to poszukaj Sony xperia S
Erekin

przez Jacob » 16 lip 2013 18:50

Tyle że z tego co się orientuje to Xperia S występuje w cenach powyżej 700 zł, a to jest mój limit :/
Jacob

przez Erekin » 16 lip 2013 21:59

Jajko praeda Sony xperia s spokojnie za 700 stów znajdziesz. Ja nie jednego jyz znalazłem ale w nie najlepszym stanie a jeszcze moge ci polecic Sony.xperia T to jes uulepszona s-ka za 700 stów spokojnie znajpdziesz bo ja sam na niego poluje : ) ..
PS.sorry.za błędy jesli jakies byly ale pisze z fona LG L5 a to gówno jest ma£e i trudno sie pisze
Erekin

przez Jacob » 18 lip 2013 20:33

A czy w cenie 600zł Galaxy s2 (bez uszkodzeń, bez gwarancji) opłaca się kupić ?
Jacob

przez Karl » 19 lip 2013 16:19

Tak, opłaca się, to dobra cena.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!