Mam dylemat S III Sony T

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Mam dylemat S III Sony T

przez Erekin » 17 lip 2013 13:02

Witam jak juz wspomniałem mam duzy dylemat pod względem tych dwóch telefonów mianowicie wiem ze Sony T Jest lepsze pod względem wytrzymałosci i aparat który lubie : ) ale mnie jeszcze chodzi o Gry który jest lepszy ..
A jeszcze jedna kwestia bo na nie jednym zródle przeczytałem ze S III dostanie aktualizacje nawet do 5.0 (andek)
i tu nasuwa sie pytanko warto pakowac sie jezcze w soniaka czy zainwestowac stówke i s III kupić
Erekin

Re: Mam dylemat S III Sony T

przez Vini » 17 lip 2013 15:33

Witaj,

Xperia T pod względem aparatu jest mimo wszystko dużo lepsza, niż Galaxy S III. Co do aktualizacji do Key Lime Pie, to nawet tu u nas pisali: http://smartfan.pl/samsung-galaxy-s-iii ... ersje-4-3/ ale ja bym się za bardzo tym nie przejmował. Samsung często coś obiecuje a potem nic z tego nie wychodzi, albo stwierdzają, że jednak nie będzie aktualizacji. Xperia T ma w tej chwili ten sam system co S III i nie powinieneś się przejmować aktualizacjami. Co do wydajności to T ma dwa rdzenie Krait, które są tak sam a nawet bardziej wydajne niż te w S III. Podsumowując: według mnie bierz Xperię T.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!