Telefon z Androidem na abonament w Play

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon z Androidem na abonament w Play

przez qweee » 17 lip 2013 19:48

Witam,
za pare tygodni przedłużam umowę na abonament w play, mam problem codo wyboru telefonu, obecnie mam Arc S i jestem średnio zadowolony z tej marki. oto co moge wybrać:
Samsung Galaxy SII Plus 489 zł
Sony Xperia S 439 zł
Sony Xperia L 349 zł
HTC One S 339 zł
Alcatel one touch Idol Ultra 239 zł
LG Swift L9 189 zł

zależy mi głównie na dobre wydajności systemu i dobrym wyświetlaczu, co polecacie z tego zestawu?
Nowy

Re: Telefon z Androidem na abonament w Play

przez Pyrto » 17 lip 2013 21:31

Tu nie ma co kminić za dużo, jak chcesz dobry wyświetlacz, wydajny system i dobry aparat to bierz Xperię S, jeśli chcesz oszczędzić to spokojnie LG Swift L9 Ci styknie. Ogólnie L9 ma średni aparat, ale za to fajny ekran i jest wydajny. Resztę bym odpuścił, bo S II Plus to trochę gniot, gorszy niż S II, Xperia L nie opłaca się zupełnie, One S ewentualnie godny rozpatrzenia, Alcatelom nie ufam :P
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!