Smartfon do 1100zł...

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 1100zł...

przez SLENDER » 18 lip 2013 17:12

Siemka jak juz napisałem nie wiem jaki telefon kupic do 1100 zł : ) mój limit nic więcej nie dam : )
Telefon potrzebuje głownie do gier i neta ale często tez dzwonie i robie zdjęcia jak również filmiki ; )
lubie sobie pooglądać Filmy na youtube ale równiez wgrane prze zemnie na karte sd : P
więc tak nie chce aby telefon miał duzy ekran ..: ) max 5"ale to juz jest maximum bo teraz mam 4" i tez według mnie za mały nie jest : )
no to chyba tyle dzięki
SLENDER

Re: Smartfon do 1100zł...

przez Pantsoffski » 18 lip 2013 19:56

Hej,

idealnie przypasuje Ci Sony Xperia T. Smartfon ma piękny 4.55" ekran HD, jest wydajny (dwa rdzenie Krait), no i ma świetny 13MP aparat. Poza tym ma też czytnik kart microSD, więc bajka. Według mnie to smartfon uszyty dla Ciebie na miarę :P O T możesz sobie poczytać tu: http://smartfan.pl/xperia-t-nowy-flagow ... -ifa-2012/
Uczestnik

przez SLENDER » 18 lip 2013 20:28

A ten T podobno zakonczył swoje aktualizacje Andka ;) a co powiesz o S III ? podobno nawet niedługo dostanie andka 4.2.2 : _
SLENDER

przez SLENDER » 18 lip 2013 20:28

Sorry pomyłka nie andka 4.2.2 tylko 4.3.2; ) czy jakos tak
SLENDER

przez SLENDER » 19 lip 2013 13:06

SLENDER

przez Karl » 19 lip 2013 16:25

Nie pisz tyle postów bo ciężko ogarnąć, staraj się wysłowić w jednym :) Co do tego zopo to też nie licz na kolejne aktualizacje, takie smartfony raczej ich już nie dostają. Urządzenie ogólnie ok, ale ja chyba bym się bał inwestować w chińszczyznę. Tu masz filmik prezentujący ten smartfon:

Karl

przez SLENDER » 20 lip 2013 07:55

HEHE sorry na tyleeeeeee postów : ) ale nie umiem sie wysłowic w jednym : ) xD czyli nie opłaca sie kupowac tego zopo a co powiesz o Samsungu S III ? dostanie napweno aktualizacje do 4.3 andka i chyba do 5.0 ; _ to jest DUŻY + a Zastanawiam sie nad HTC One x : ) nie wiem czy sie opłaca .... Znalazłem nawet nexusa 4 za niecaly tysiak : ) co otym powiesz opłaca sie brac a moze jakies inne propozycje (sorry ze tak duzo pisze ale muszem ) : )A sony Xperia T juz nie dostanie aktualizacji do następnych andków ?
SLENDER

przez Karl » 20 lip 2013 09:45

Xperia T i S już prawie na pewno zakończyły swój aktualizacyjny żywot :) Samsung Galaxy S III to dobry wybór, bo jest naprawdę mocnym smartfonem, który z pewnością dostanie aktualkę do 4.3, na 5.0 już bym tak nie liczył chociaż kto wie - sprawa jest otwarta. One X w mojej opinii w maksie dostanie 4.3. Nexus 4 to inna bajka, bo aktualizuje go Google, poza tym to według mnie najlepszy smartfon z tych wszystkich. Jestem pewien, że dostanie upgrade do 5.0 a może i więcej.
Karl

przez SLENDER » 20 lip 2013 16:20

Dzięki ci Karl za wszystko a powiedz mi czy znasz sie na Nexusie 4 ? bo słyszałem ze sa z nim jakieś problemy ,że sie przegrzewa i aparat ma dość słaby ? co otym powiesz ?... znalazłem takiego nexusa 4 za niecały tysiak opłaca sie brac ? a i szłyszałem ze łatwo ulego uszkodzeniom dosyc wielkim ? np. przy upadku wszystko sie tłucze jakby kamykami rzucać (tak słyszałem ) : )
SLENDER

przez SLENDER » 20 lip 2013 16:32

A i teraz przeczytałem ze Nexus 4 nie ma slotu na karte pamięci ... teraz posiadam LG L5 więc mam do dyspozycje niecałe 4gb bo kart nie czyta ( nie da sie gier przenosci) więc jak bede miec w nexusie 16gb to chyba nie jest tak mało a i czy to przeszkadza w normalnym uzytkowaniu ?
SLENDER

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona