Smartfon 500-900zł internet/gry/aparat

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon 500-900zł internet/gry/aparat

przez Aiden » 19 lip 2013 13:29

Witam,
zamierzam zakupic pierwszego smartfona.Poza podstawowymi dzwonieniem/sms chciałbym
-zagrać w dość wymagające gry
-przeglądać internet
-aby telefon miał dobry apartat..
Telefon musi miec dobry odbiór 3g, gdyż mieszkam w sporej odległości od nadajnika a w domu nie mam wi-fi.
Zastanawiałem się nad ace2(podstawowy telefon który prawdopodobnie spełnia moje wymagania)
lenovo a820(duża wydajność ale problemy z romem i dosyć słaby aparat.)
sgs 2(niezła wydajność,aparat,ekran tyle że wydaje sie przestarzały,cena która osiąga maxymalną wartość a nie chcialbm wydac duzo na 1wszy
smartfon)
Smartfon kupię na kilka(3-4) lat.Fajnie jakby mial duze wsparcie spoleczności.Może być używany, ae wolałbym nowego:D.
Z góry dziekuję.
Aiden

Re: Smartfon 500-900zł internet/gry/aparat

przez Karl » 19 lip 2013 16:27

Moje propozycje: Ace 2 (jesteś na dobrym tropie jeśli chciałbyś przyoszczędzić), Galaxy S Advance (sporo lepszy niż Ace 2), Xperia S (hit jakość / cena, wiele osób go kupuje), Xperia T (ulepszona Xperia S).
Karl

przez Aiden » 20 lip 2013 10:02

Wszystko bylo by pięknie gdyby nie to, że sxs ma adreno220 które w grach jest niespecjalnie wydajne .Nie znacie jakiejś strony gdzie można np. podać model gpu i by wyszukiwało telefony?Polećcie jeszcze cos :D.
Aiden

przez Vini » 20 lip 2013 10:57

To spróbuj znaleźć używaną Xperię T, tam masz wszystko czego chcesz, są też dwa rdzenie Karit i grafika Adreno 225 - wszystko Ci w tej chwili na ty pójdzie.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!