prosty telefon do 400 zł.

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

prosty telefon do 400 zł.

przez maruder » 20 lip 2013 16:52

Witam serdecznie. Poszukuję dla mojej żony telefonu. O to wymagania:

- przede wszystkim TELEFON, nie komputer - bardzo dobra jakość połączeń (głośność, klarowność, sygnał, zasięg)
- dobra klawiatura - może być sprzętowa qwerty tylko jakaś sensowna i dobrze zrobiona, działająca
- proste funkcje sieciowe - face, jakaś opera mini, mile widziane wifi i jakieś połączenie 3g, żeby coś tam sprawdzać w necie
- nie musi być na systemie ( ja sam mam mini 2 na andku i klnę jak diabli, a żonka tego nie chce)
- bardzo długo trzymająca bateria.
- BRAK DOTYKU - moją lubą przyprawia dotyk o nerwicę jak korzysta z mojego mini 2,
- przede wszystkim też wykonanie - ma być elegancki, niekoniecznie różowy z kwiatkami, ale solidnie zbudowany.

Smarta nie chce bo zupełnie jej to nie potrzebne, a będzie mi się tylko kobita wnerwiać na telefon :) starczy, że na mnie się denerwuje :D
cena to maks 400 złotych ewentualnie trochę więcej.

Czy jest coś godnego polecenia z nowszych modeli?
prosiłbym o najlepsze telefony w tej cenie, a nie półśrodki :)
producent może być każdy :) byleby nie była jakaś wadliwa seria, albo coś :)
jeśli nie przejdzie to na tym forum to poradźcie gdzie mogą doradzić odnośnie zwykłych telefonów.
maruder

Re: prosty telefon do 400 zł.

przez Pyrto » 20 lip 2013 19:21

Witaj,

osobiście mogę polecić Samsunga C3322, nie ma systemu, bateria trzyma dość długo, niezły aparat, ale niestety nie ma 3G, to taki zwykły telefon chociaż super wykonany. Fajna jest też Nokia E52, miła w użytkowaniu, duże klawisze, system Symbian więc zainstalujesz co chcesz - ale bierz takie na gwarancji, bo w tych telefonach (szczególnie pierwszych seriach) mogą pojawić się różne problemy, więc serwis gwarancyjny niezbędny. E52 ma też Wi-Fi, więc pewnie by się spodobała.

Niezłym wyborem jest też Samsung S5610, bo nie licząc Wi-Fi, ma wszystko czego byś chciał. Przedstawienie tego telefonu możesz zobaczyć poniżej.

Zaawansowany

przez witkacy7 » 20 lip 2013 20:37

Pomyśl o Nokii 6700 Classic - sam posiadam i nie ma jak dla mnie lepszego telefonu.
Uczestnik

przez maruder » 21 lip 2013 11:34

Kurde wszystko fajnie ale te Samsungi ponoć awaryjne, a Nokie ciężko znaleźć w idealnym stanie z dłuższą gwarancją.

a co powiecie o asha 302 i 301?
może ta 302 się nada? dosyć zaawansowany tel jak na ficzerfon
maruder

przez Karl » 21 lip 2013 15:59

Samsungi są tak samo awaryjne, jak i Nokie, więc to raczej mit. Zresztą Nokia do aniołków nie należy, bo też ma na koncie sporo awaryjnych modeli.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!