Smartfon do 500 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 500 zł

przez takijan » 21 lip 2013 15:31

Witam
Od 4 lat uzytkuje tylko nokie e52,zawsze mialem chec na przesiadke na cos dotykowego,a ze teraz mam drugi nr to chcialbym zaczac swoja przygode z telefonami dotykowymi. W zwiazku z tym zwracam sie do Was z prosba o dorade w zakupie smartfona.
Wiec tak do wydania mam 500 zł. Wolalbym nowy tel ale na allegro ciezko cos znalezc oprocz wysylki z Chin np w przypadku wildfire.
Tel jest mi potrzebny do: standardowo pisanie esow rozmowy ,robil przyzwoite zdjecia,zdjecia dokumentów,sporadycznie net,mial wifi koniecznie,z checia android(chcialbym edytowac dokumenty itd.)
Chcialbym zebyscie mi podali propozycje zarowno nowe jak i uzywane,bez tej wysylki z Chin jesli mozna ;)
osobiscie bardzo mi sie podoba wildfire,aczkolwiek wiem ze jest mocno przestarzaly. Desire hd?
takijan

Re: Smartfon do 500 zł

przez Karl » 21 lip 2013 17:39

Witaj
Ja od siebie mogę zaproponować Samsung Galaxy Young S6310, ale przed zakupem radziłbym pójść do jakiegoś sklepu i sprawdzić na żywo, czy smartfon pasuje, jak działa itp. Wiem, że nie każdemu to urządzenie przypada do gustu, więc lepiej wszystko przed wydaniem kasy sprawdzić.
Karl

Re: Smartfon do 500 zł

przez toya » 22 lip 2013 14:11

Też polecam Younga. Ja kupiłam wersję dual ( s6312), jest o tyle lepsza że można używać dwuch kart sim. (Można mieć dwa numery na jednym telefonie, lub jedna karta to numer a druga do internetu (u mnie aero2 - bo darmowy)). Niektórym przeszkadza jego rozmiar, ale wg mnie jest idealny bo nie ma problemu z noszeniem w kieszeni czy torebce. Jest głośny, rozmowy są wyraźne, zdjęcia robi niezłe ale czasem brak mi diody do aparatu (także jako latarki) bo przy kiepskim oświetleniu są już słabe (ale to moje odczucia).
Oczywiście są lepsze, ale jak nie chcesz chińczyka to jest to niezły wybór.
toya

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!