Czy warto kupić Sony Xperia Z Tablet ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

przez manan » 21 lip 2013 15:41

manan

Re: Czy warto kupić Sony Xperia Z Tablet ?

przez Karl » 21 lip 2013 17:41

Jak bym miał taką kasę wydać to chyba wolałbym kupić Nexus 10, bo ma o wiele lepszy ekran i wsparcie Google, a kosztuje mniej (za 2000 zł można go spokojnie kupić).
Karl

przez manan » 21 lip 2013 18:08

Ja widziałem za 1800zł białego na allegro, moim zdaniem ten tablet jest najlepszy na świecie obecnie.
manan

przez Karl » 21 lip 2013 19:13

Nexus 10 ma fajniejszy ekran, ale jeśli cenowo faktycznie znalazłeś coś podobnego, to może faktycznie dobrze się by było zdecydować na Sony. Tablet ma wiele zalet, więc poza Nexusem 10 nie wiem, co by mogło z nim rywalizować.
Karl

przez Adam » 29 lip 2013 21:10

Sorry ale mam pytanie z innej beczki dotyczące Tabletu.
Nie wiedząc jak wyłączyć radio chyba ta apke sobie odinstalowałem i nie wiem czy jest sposób aby ja przywrócić (w aplikacjach działających i wszystkich jej nie ma). Bede wdzięczny za podpowiedz.
Adam

przez Karl » 29 lip 2013 23:34

Jak to appka systemowa to racze nie powinno się dać ją usunąć. Sprawdź może, czy przypadkiem gdzieś jej nie przeoczyłeś albo nie ukryłeś ikony z radiem, szczególnie jak masz jakiegoś launchera z Google Play.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!